אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לגור 10 קומות מעל הפנטהאוז: עסקה לאופטימיים בשמי נווה צדק

לגור 10 קומות מעל הפנטהאוז: עסקה לאופטימיים בשמי נווה צדק

קוני דירות הפנטהאוז בפרויקט ווייט סיטי עוד לא יודעים באיזו קומה יתגוררו, מאחר שהיזמים מבקשים אישור להוסיף 10 קומות למגדל

06.11.2010, 16:15 | שי פאוזנר

עסקה יוצאת דופן מוצעת בימים אלה למי שירכוש דירה בקומות הפנטהאוז במגדל ווייט סיטי בשכונת נווה צדק בתל אביב, שבונות החברות צמח המרמן ויורוקום נדל"ן. על פי ההסכם שעליו חותמים הרוכשים עם היזמים, החברה מתחייבת לכך שהדירות ממוקמות בקומות העליונות של המגדל - קומות 30-27. ואולם, בימים אלה נמצאים היזמים בהליך שבו הם מנסים לקבל אישור לבנות במקום עשר קומות נוספות.

על פי החוזה, אם תאושר תוכנית בניין העיר המוסיפה קומות למגדל, רוכשי דירות הפנטהאוז ישודרגו אוטומטית לקומות 40-37. בחברת צמח המרמן אישרו את הדברים ומסרו כי מחירי הדירות הללו ינועו בטווח של 40-35 מיליון שקל, להוציא את הפנטהאוז בקומה העליונה שתמורת 80 מיליון שקל יעניק לרוכשיו קומה מלאה בגודל 580 מ"ר ומרפסת גג של 115 מ"ר.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי שבע דירות הפנטהאוז שיימכרו יהיו הדירות הראשונות בישראל שעיצב מעצב־העל ג'ורג'יו ארמאני, שכבר עיצב את השטחים הציבוריים בפרויקט. עמיר שאלתיאל, יו"ר אלדר המשווקת את הפרויקט, אמר כי "אנשיו של ארמאני ילוו את בעלי הדירות מרגע הקנייה".

רן בן אברהם, סמנכ"ל הייזום והשיווק של חברת צמח המרמן, מסר כי עד היום נמכרו 87 מתוך 160 הדירות בפרויקט ב־420 מיליון שקל. "ההחלטה על הוצאת דירות הפנטהאוז למכירה נובעת מקצב המכירות. הגענו למסקנה כי זה הזמן להוציא למכירה גם את קומות הפריים".

פרויקט ווייט סיטי כולל מגדל מגורים שיכלול כ־160 דירות פאר. בנוסף למגדל המגורים יוקם מתחם הפביליון , מבנה נוסף בן 5 קומות שיכלול דירות דופלקס ודירות לופט. מבנה הפביליון יכלול שדרת חנויות בוטיק הממוקמות בקומת הקרקע במבנה הפביליון הצמוד למגדל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מחכים כבר לבניית המגדל ובניית השדרה הכי מדוברת בתל אביב!!!!
היכן שלא תסתובב כולם מחפשים לרכוש דירות באזור,מדירה של 2 חדרים ולדירות גדולות כי יודעים היום שמיקום הפרוייקט הינו הטוב ביותר בעיר(בלב תל אביב הקטנה)והקרבה לכל מקום וזה עוד לפני השיפוץ הענק של שוק הכרמל שעיריית תל אביב מתכננת להוציא לפועל באמצע 2011!! והעברת הכרמלית לחולון
גר באזור  |  07.11.10
לכל התגובות