אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: התוכנה שתרחיק אתכם מפייסבוק כשאתם שיכורים צילום מסך: Youtube

Play: התוכנה שתרחיק אתכם מפייסבוק כשאתם שיכורים

וגם: סיכום בחירות מאוד לא שגרתי, התנצלות בפני מעריצי סטאר טרק, ארגון יהודי מגייס שחקנים שלא עשו בר מצווה ואשליה שתגרום לכם לפקפק בכל מה שאתם רואים ושומעים

04.11.2010, 21:09 | שי רינגל

גויים! גויים בקמפיין שלי!

ארגון בשם "התאחדות היהודים האמריקאית למען שירות עולמי" (כן, זה השם שלהם) הפיק סרטון פרסום. חושבים שהם הביאו רק יהודים, נכון? אז לא - הם הביאו גם כמה כוכבים שדווקא לא עברו בר או בת מצווה, אולי כדי לשכנע את הקהל האמריקאי שהוליווד אינה נשלטת על ידי בני העם הנבחר. אבל זה בסדר, הם לא ויתרו על שרה סילברמן. על הסרטון חתום ג'אד אפאטו (בתול בן 40, הדייט שתקע אותי, אנשים מצחיקים) והוא עמוס לעייפה, אבל כולל כמה הברקות.

שיכור? אל תעלה סטטוס

כולנו יודעים שאסור לשתות ולנהוג (ואם לא, אז ניצלנו את הבמה למסר חינוכי חשוב), אבל רבים נוטים לשכוח שממש, אבל ממש לא מומלץ לשתות ולפרסם סטטוסים בפייסבוק. כולנו מכירים את הרגע הנורא (או הנורא מצחיק, תלוי את מי שואלים) שבו אתם קמים בבוקר ומגלים את כל השטויות שכתבתם אתמול על הקיר של האקסית שלכם. במיוחד בשביל זה הומצא התוסף הבא לפיירפוקס ולכרום, שמאפשר לכם לקבוע שעות שבהן אתם צריכים לעמוד באחד מתוך חמישה מבחני שיכרות שונים כדי לקבל גישה לפייסבוק או לטוויטר שלכם. אם לא תצליחו - לא תעדכנו. תודה לך, אדוני השוטר. ויש גם סרטון שמדגים איך זה פועל.

(להורדת התוכנה)

ואם אתם רוצים להיות מכוסים מכל הכיוונים, גוגל הציגו שירות דומה לג'ימייל לפני שנתיים.

אפקט מקגרק

 

איך אתם יודעים שהצליל שאתם שומעים הוא באמת הצליל שמופק מהמקור שאתם מסתכלים עליו? אולי אנחנו שומעים דברים שונים וצלילים שלא באמת קיימים? הכירו את אפקט מקגרק, אשליה מסוג אחר לחלוטין, שתגרום לכם לפקפק בכל מה שקיים. הבחור החוקר את התופעה מספר שלמרות שהוא בוחן אותה כבר 25 שנה, המוח שלו עדיין לא התרגל והוא עדיין חווה אותה כמו בפעם הראשונה. יותר מפחיד אפילו מספיישל ליל כל הקדושים שלנו.

התנצלות מכל הלב

 

הנה אנשים שיודעים להביע צער על טעות איומה: אתר החדשות news.com.au טען בטעות שקפטן קירק היה הקפטן של כל ספינות האנטרפרייז. ההתנצלות שלהם בפני הטרקיז הייתה מוצלחת במיוחד.

(בכל מקרה, פטריק סטיוארט עדיף במיליון שנות אור, אתם לא חושבים?)

ככה מסכמים בחירות 

 

הבנתם מה קרה בבחירות בארצות הברית, שלהן הקדשנו ספיישל לפני יומיים? התעדכנתם בכל התוצאות? אם לא, איזה מזל שהטלוויזיה התאילנדית ממשיכה לסייע לנו עם סרטוני התלת ממד המשונים שלה. עכשיו הכל ברור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות