אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זינוק של 62% במכירות של המ-לט ברבעון בשלישי

זינוק של 62% במכירות של המ-לט ברבעון בשלישי

הסתכמו ב-21.6 מיליון דולר. הרווח הנקי הגיע ל-2.7 מיליון דולר. המנכ"ל אורי אולינר: "מסכמים רבעון שיא במכירות"

07.11.2010, 10:32 | מישל אודי
המ-לט מקבוצת אי.די.בי שבשליטת נוחי דנקנר דיווחה הבוקר (א') על דוחותיה הכספיים לרבעון השלישי של 2010 ובהם זינוק של 62% במכירות, לעומת הרבעון המקביל אשתקד, ל-21.6 מיליון דולר. מתוך זה, 10.1 מיליון דולר היו במכירות במגזר המוצרים האולטרה נקיים – כפול מהמכירות במגזר זה ברבעון המקביל אשתקד. מכירות מוצרי התעשייה רשמו גידול של 30% והסתכמו ב-11.5 מיליון דולר.

החברה הצליחה במהלך החודשים האחרונים לשפר את הרווחיות תודות לגידול בהיקפי הייצוא, קיטון בהפרשות למלאי איטי ושיפור משמעותי, כהגדרתה, ברווחיות הגולמית ביפן בעקבות הפסקת הייצור שם. שיעור הרווח הגולמי, בניטרול הפרשות, עמד על 38% לעומת 30% ברבעון המקביל.

הרווח התפעולי של החברה הסתכם ברבעון השלישי ב-2.7 מיליון דולר לעומת הפסד תפעולי של 371 אלף דולר ברבעון המקביל. בשורה התחתונה רשמה החברה רווח נקי של 2.7 מיליון דולר לעומת הפסד של 174 אלף דולר ברבעון המקביל. בתשעת החודשים הראשונים של 2010 רשמה החברה רווח נקי בסך 5.7 מיליון דולר לעומת הפסד של 4.3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת עלה ל-5 מיליון דולר לעומת 2.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

חברת המ-לט עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מחברים, ברזים ושסתומים למערכות פיקוח ובקרה תעשייתיות, ולמערכות הובלת גזים בתעשיות מיקרו אלקטרוניקה ותעשיות אולטרה נקיות נוספות.

אורי אולינר, מנכ"ל המ-לט, ציין היום כי "אנו מסכמים היום רבעון שיא במכירות החברה עם שיפור משמעותי בכל הפרמטרים זה רבעון רביעי ברציפות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות