אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: כשיעקב פרי שר עם אייל גולן צילום: ארז עוזיר

דיבידנדים: כשיעקב פרי שר עם אייל גולן

בנק מזרחי טפחות השקיע יותר מ-1.9 מיליון שקל באירוע השנתי לעובדים. וגם: בכירי כלל ביטוח בילו בירושלים, רמי קליינשטיין הופיע מול עובדי בנק ירושלים ומנכ"ל ענני תקשורת המריא למדריד

08.11.2010, 09:36 | רון גרנות

יעקב פרי רגיל להופיע מול קהל כשהוא מנגן בחצוצרה, אבל באירוע השנתי של מזרחי טפחות עלו כישורי הבמה שלו מדרגה, כשיחד עם המנכ"ל אלי יונס הפגין יכולות שירה לצד אייל גולן מול 6,000 עובדים ובני משפחותיהם. השניים הפגינו בקיאות ברפרטואר, אבל מה שעובדי הבנק לא ידעו, זה שאת מילות השירים קראו השניים מטלפרומטר שקוף שעמד בקרבת הבמה. ברבעונים האחרונים מפגין הבנק שיעורי רווחיות מרשימים, מה שכנראה מסביר את הנכונות של מנהליו לשפוך על האירוע, שנערך בסוף השבוע בהיכל נוקיה, קרוב ל־1.9 מיליון שקל.

 

אלי יונס, יעקב פרי ואייל גולן. מול 6,000 עובדים , צילום: ארז עוזיר אלי יונס, יעקב פרי ואייל גולן. מול 6,000 עובדים | צילום: ארז עוזיר אלי יונס, יעקב פרי ואייל גולן. מול 6,000 עובדים , צילום: ארז עוזיר

 

כלל ביטוח בבירה

את סוף השבוע בילו בכירי כלל ביטוח, כולל המנכ"ל שי טלמון והמשנה למנכ"ל יצחק קליין, בבילוי במלון מצודת דוד בירושלים, במסגרת כנס ללקוחות העסקיים. בתוכנית האמנותית נהנו המשתתפים, בהם נציגים ממשפחות לבנת ומנור (שהם גם לקוחות וגם מבעלי אי.די.בי, בעלת השליטה בכלל ביטוח), מטיול בסאגווי ברחבי העיר העתיקה וההופעה של מיקי קם.

אג"ח ירושלמית

בהשתלמות שנערכה באשקלון לעובדי בנק ירושלים זכו העובדים להפתעה מוזיקלית בדמות רמי קליינשטיין. את ההפתעה ארגנה דינה פרומוביץ, מנהלת אגף בנקאות קמעונאית, שמעידה על עצמה כמעריצה מושבעת של הזמר. קליינשטיין שאל את הנוכחים אם סניפי בנק ירושלים נמצאים בעיקר בירושלים, ומיד זכה לפירוט הסניפים ברחבי הארץ. הגדיל לעשות מנכ"ל הבנק אורי פז, שהציע לו לפתוח חשבון עו"ש בבנק במקום. קליינשטיין הבטיח לחשוב על זה.

מימין דינה פרומוביץ, מנהלת אגף בנקאות קמעונאית, רמי קליינשטיין ואורי פז, מנכ"ל בנק ירושלים מימין דינה פרומוביץ, מנהלת אגף בנקאות קמעונאית, רמי קליינשטיין ואורי פז, מנכ"ל בנק ירושלים מימין דינה פרומוביץ, מנהלת אגף בנקאות קמעונאית, רמי קליינשטיין ואורי פז, מנכ"ל בנק ירושלים

סטף פינת משה

סטף ורטהיימר, צילום: עמית שעל סטף ורטהיימר | צילום: עמית שעל סטף ורטהיימר, צילום: עמית שעל

בפתיחת תערוכת תצלומים חדשה לאמן דוד גינתון במוזיאון לצילום בגן התעשייה בתל חי, אמר המארח סטף ורטהיימר כי התצלום האהוב עליו בתערוכה הנו דווקא תצלום שצילמה רעייתו של האמן, אלן גינתון, ובו נראה גינתון בצלו של פסל דוד המפורסם של מיכאלאנג'לו באיטליה. ורטהיימר אמר שהתצלום הזכיר לו טיול שערך עם חבריו לפלמ"ח באיטליה, שם נתקלו בפסל של משה. "אמרתי לחברים שאסור להשאיר דמות תנ"כית בניכר וחייבים לרכוש ולהביא את הפסל לארץ", סיפר ורטהיימר, "אבל כמובן שבאיטליה אפילו לא רצו לדבר איתנו על מחיר לרכישה".

המסע המוצלח של סונול ודלק

מי שלא הזיע במירוץ וינגייט פידל בסוף השבוע במסע אופניים סובב כנרת, שנקרא גם "טור דה סונול". מנכ"ל סונול ניר גלילי הזניק, בין השאר, את המתחרה שלו - מנכ"ל דלק אסי ברטפלד שסיים בתוצאה יפה.

אודי מירון. ספרדי כפול

מנכ"ל ענני תקשורת אודי מירון המריא בסוף השבוע למדריד, לטקס פרסי המוזיקה של MTV שהתקיים אמש בעיר. במדריד מארחים את מירון ראשי MTV העולמית ובהם הנשיא היוצא ביל רודי, נציג הנהלת MTV מניו יורק בוב באקיש, ומנכ"ל שווקים מתפתחים ב־MTV אירופה באב סינג. יחד עם מירון המריאו מישראל מנהלת מותגי VIACOM בענני תקשורת אורלי אטלס, העורך הראשי של MTV ישראל אלעד סונגו, ומנהלת ניקלודיאון ישראל שירלי אורן.

 

מארבעה יוצא אחד

 

בכירי פירמת BDO זיו האפט חזרו לאחרונה מכנס הטכנולוגיה Bangalore IT.biz 2010 שהתקיים בהודו. היו"ר שלמה זיו, השותף המנהל דני מרגלית ומנכ"ל חברת BDO־I2I (הפועלת בהודו בתחומי הבנקאות, השקעות וייעוץ עסקי) הצטלמו למזכרת עם המארחים ההודיים. המארחים מצדם מיהרו לשלוח להם את התמונה, שנחתה בארץ אתמול. התוצאה לפניכם.

   

מימין: שלמה זיו, דודו קינן, סריגאנש ודני מרגלית מימין: שלמה זיו, דודו קינן, סריגאנש ודני מרגלית מימין: שלמה זיו, דודו קינן, סריגאנש ודני מרגלית

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לוועידת הקניונים ורשתות המסחר?

 

האירוע: ועידת הקניונים ורשתות המסחר, שבמהלכה יוענק אות הוקרה למייסד שילב איציק אורן, ויתקיים טורניר קט־רגל של נבחרת הקניונים נגד רשתות המסחר.

הפרטים: מהיום עד יום רביעי, מלון הנסיכה, אילת.

המשתתפים: יזם ויו"ר הוועידה ומנכ"ל גן העיר דדי ריזל, עמוס שפירא שירצה על מדיות, וראשי הקניונים בארץ־עמיר בירם, פאר נדיר, משה רוזנבלום, ארנון תורן שאישרו את בואם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות