אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיטב רוכש בית ההשקעות מילניום תמורת 18 מיליון שקל

מיטב רוכש בית ההשקעות מילניום תמורת 18 מיליון שקל

בעלי המניות של מילניום - אורי שרוני, יגאל מזרחי ורונן קאופמן - יספקו שירותי ייעוץ למשך 3 שנים תמורת 12 מיליון שקל. מנכ"ל מיטב: "התרומה למיטב תורגש כבר במחצית הראשונה של 2011"

09.11.2010, 10:08 | רחלי בינדמן

בית ההשקעות מיטב חתם על הסכם לרכישת מלוא הבעלות על בית ההשקעות מילניום תמורת 18 מיליון שקל. השלמת העסקה צפויה להתבצע תוך מספר חודשים, והיא תצטרף למיזוגים שביצעה מיטב בשנה וחצי האחרונה עם בתי ההשקעות גאון שוקי הון, ישיר בית השקעות, קופות הגמל של וייזר ופעילות אפריקה בית השקעות. 

על-פי ההסכם, יספקו בעלי המניות של מילניום ומנהליה הנוכחיים - אורי שרוני, יגאל מזרחי ורונן קאופמן – שירותי יעוץ למשך 3 שנים ואי תחרות למשך 5 שנים, בהתאמה, וזאת תמורת כ-12 מיליון שקל.

בית ההשקעות מילניום מנהל נכסים בהיקף כולל של 1.5 מיליארד שקל, מהם 770 מיליון שקל בתיקים מנוהלים, 390 מיליון שקל בקרנות נאמנות ו-350 מיליון שקל בקופת גמל. לאחר רכישת מילניום, צפוי מיטב לנהל נכסים בהיקף כולל של 35 מיליארד שקל. 

אילן רביב, מנכ"ל בית ההשקעות מיטב, אמר היום כי "רכישת מילניום היא צעד נוסף במימוש האסטרטגיה של מיטב להיות אחד מבתי ההשקעות המובילים בארץ, הן באמצעות גידול אורגני והן באמצעות רכישות. מצאנו במילניום ערכים התואמים את ערכי מיטב, כמו מקצוענות, אמינות ושירות. מיטב תמשיך לבחון הזדמנויות בשוק ולנצלן, ככל שיהיו. אנו מעריכים כי העסקה תושלם בחודשים הקרובים וכי תרומתה לשורת ההכנסות והרווח של מיטב תורגש כבר במחצית הראשונה של 2011".

יגאל מזרחי, מבעלי מילניום בית השקעות, הוסיף כי "לאחר תקופה בה בחנו מספר אפשרויות להמשך דרכנו המשותפת, בחרנו במיטב, בה מצאנו אנשים מדהימים, מקצועיים והגונים. אנו משוכנעים כי לקוחות ועובדי מילניום ימצאו במיטב את ביתם ויוכלו ליהנות מהיכולות והאיכויות של מיטב. אנו מאחלים הצלחה בהמשך הדרך ללקוחותינו, עובדינו ולשותפנו היקר, אורי שרוני, עם הצטרפותם למשפחת מיטב, ומאחלים למיטב המשך הצלחה ועשייה מבורכת גם בעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות