אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושר: 1.6 מיליון שקל נוספים לטיפול שנתי באריאל שרון צילום: מיכאל קרמר

אושר: 1.6 מיליון שקל נוספים לטיפול שנתי באריאל שרון

במקביל אישרה ועדת הכספים תוספת של 2.5 מיליון שקל לתקציב בית הנשיא ל-2010; יעמוד מעתה על 51 מיליון שקל

09.11.2010, 14:28 | תומר אביטל

ועדת הכספים אישרה תוספת תקציב של 1.6 מיליון שקל עבור טיפולים שנתיים של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, שאמור להיות מועבר בקרוב מביה"ח תל השומר לביתו שבחוות השקמים. נציג משרד האוצר סיפר כי מידי שנה מועבר סכום זהה למשרד הבריאות לטובת נושא זה. התוספת שאושרה היא לשנת 2010.

ספטמבר 2010 משפחת שרון ויתרה על הרכב המדינה ממשיכה לממן לראש הממשלה לשעבר עובדת בחצי משרה, זקיף בבית החולים, בו הוא מאושפז כבר 4.5 שנים תומר אביטל, 50 תגובותלכתבה המלאה

לשאלת יו"ר הוועדה ח"כ גפני, האם התקציב יידרש גם לאחר שרה"מ לשעבר יעזוב את ביה"ח להמשך שיקום בביתו, ענה נציג האוצר כי אין לו מידע על כך וכי יש להפנות זאת למשרד הבריאות.

במקביל אישרה ועדת הכספים תוספת של 2.5 מיליון שקל לתקציב בית הנשיא לשנת 2010 ותקציבו של שמעון פרס לשנת 2010 מטפס מ-48.7 מיליון שקל ל-51.2 מיליון שקל.

נציגת משרד האוצר ציינה כי מיליון שקל מתוך התוספת יוקצו לטובת נסיעות של הנשיא לחו"ל ומיליון וחצי נוספים לטובת שיפוץ בית הנשיא, והוצאות תפעול. לאחר תגבור תקציב זה, עומד תקציב נסיעות הנשיא על כ-10 מיליון שקל.

נציגת האוצר הדגישה כי מדובר בתוספת תקציבית לאור הזמנות ממלכתיות שקיבל הנשיא ממדינות בעולם. יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני אמר כי הוא מעריך מאד את פועלו של נשיא המדינה למען ההסברה של ישראל בעולם, "אנו מעריכים את עבודתו, אך אם ניתן היה לחסוך, ראוי לעשות כך", אמר גפני.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות