אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הסימפסונס והרשת לנצח צילום מסך: 11points.com

Play: הסימפסונס והרשת לנצח

אתרי האינטרנט שהוצגו במשפחת סימפסון - ואיפה הם היום. וגם: החיים בפייסבוק, הבית הכי שמח בעולם, מתנות שמתאימות להיפים והקרב על אנטרטיקה

11.11.2010, 21:01 | שי רינגל

סימפסונס.קום

היחסים בין משפחת סימפסון לאינטרנט מורכבים קצת יותר מהיחסים בין הומר לבארט. הסדרה התבגרה ביחד עם הרשת, ובדרך הצליחה לתעד את החדירה של הרשת לתרבות האמריקאית. לכן מעניין לראות את האתרים שהוצגו במהלך השנים בסימפסונס, ולבדוק אם הם עדיין בסביבה: החל מתחת.קום ועד רשת האתרים שהוקמה בגנות המנהל סקינר.

(האתרים הכי צהובים)

אגב, אם עוד לא ידעתם, הסימפסונים גם חזו את 11 בספטמבר.

  , צילום מסך: 11points.com צילום מסך: 11points.com   , צילום מסך: 11points.com

החיים בפייסבוק

 

אתם יודעים מה הולך טוב בפייסבוק? סרטונים על פייסבוק. הסרטון הבא מסכם חיים פיקטיביים, שמתרחשים כולם ברשת החברתית, כשהחיים האמיתיים נמצאים בסביבה רק לקישוט. אגב פייסבוק, אתם כבר חברים שלנו? כדאי לכם. באמת באמת.

יום הולדת שמח, יא היפי!

יש גם היפים במאה ה21. אתם יודעים, כאלה שאמנם שונאים את המשטר הקפיטליסטי הנוראי אבל לא יוותרו בכזאת קלות על הנוחות שמביאה הטכנולוגיה. אז לכבוד עונת החגים האמריקאית המתקרבת, גיזמודו מציעים מתנות שיוכלו להתאים להיפי המודרני. אפשר למצוא שם מוצרים ידידותיים לסביבה, שתורמים חזרה לחברה, או סתם מכונה שמסייעת לעישון כל מיני חומרים לא ממש חוקיים.

(שלום, אהבה ונעליים די מגניבות)

הפתעה!

 

אנחנו לא בטוחים איפה הבית של דיק נמצא, אבל הוא ככל הנראה המקום השמח ביותר עלי אדמות. אפילו יותר מדיסני וורלד. אחרת, קשה להבין את התגובה של הילדים האלה.

ועוד במסגרת הסדרה הנפלאה "אנשים מגיבים בצורה משונה":

הקרב על אנטרטיקה

 

לפני שבני האדם יעברו לגור על הירח, כנראה שחלקם ינסו לגור באנטרטיקה. הרי ממילא עוד כמה שנים יהיה שם חמים ונעים לפחות כמו בישראל של לפני עשור (זוכרים שהיה כאן גשם? מישהו?). לכן, כדאי לבדוק טוב טוב מי באמת שולט באנטרטיקה. אף מדינה לא הצליחה להשתלט לחלוטין על היבשת, אבל כמה מדינות הכריזו על שליטה בחלקים מהיבשת הקפואה. האינפוגרפיקה הבאה תעשה קצת סדר בבלגן.

(השטח הזה של אוסטרליה? נורווגיה? אולי בריטניה?)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות