אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים:  רוני בירם חוגג 50 בריצה

דיבידנדים: רוני בירם חוגג 50 בריצה

וגם: לני רקאנטי ובת זוגו מיכל ויליגר חוגגים את סיום הבציר, בהנהלת סנו עמלים במרץ לקראת המסיבה השנתית, ומי השתתף בכנס האנליסטים הבינלאומי של אופנהיימר

15.11.2010, 09:48 | רון גרנות

יו"ר אקסלנס רוני בירם ניצל את הטריאתלון שנערך בסוף השבוע באילת לציון חגיגות היובל האישיות שלו. המשפחה והקולגות מבית ההשקעות שיתפו פעולה והפתיעו אותו בסיום המירוץ עם חולצות ירוקות שעליהן הכיתוב הממיס: "רוני 50? לא מרגישים". התוצאה של בירם במירוץ, אגב, היתה 02:54.

רוני בירם מוקף בבני משפחתו בסוף השבוע רוני בירם מוקף בבני משפחתו בסוף השבוע רוני בירם מוקף בבני משפחתו בסוף השבוע

שותפו של בירם גיל דויטש (בפעם ראשונה בחייו בטריאתלון) סיים בתוצאה של 03:09. עוד השתתפו בעלי כלל חיתום צחי סולטן, 03:03, מנכ"ל אקסלנס חיתום שרון יגר, 02:51, סמנכ"ל תפעול ומשאבי אנוש באקסלנס משה ברמק, 02:40, מנכ"ל בראשית רן גרודצקי, 02:58, דן טהורי 02:55, מנכ"ל טנדם קפיטל ארז ברית, 02:38, מנכ"ל מריל לינץ' ישראל יורם ענבר שסיים בתוצאה של 02:22. החגיגות נמשכו בשעות הערב במלון שבו התאכסנה משפחת בירם, שם נמשכה המסיבה עד שעות הלילה המאוחרות. מנכ"ל אקסלנס דוד ברוך לא הצטרף הפעם לטריאתלון, שכן הוא נח מפציעה.

סיירת הג'יפים של הראל

מישל סיבוני , צילום: ורדי כהנא מישל סיבוני | צילום: ורדי כהנא מישל סיבוני , צילום: ורדי כהנא

בכירי הנהלת הראל והחברות־הבנות יצאו בסוף השבוע האחרון לגיבוש בן יומיים במדבר יהודה. נהנו מטיול ג'יפים וצימרים במדבר: מנכ"ל הראל ביטוח מישל סיבוני, מנכ"ל הראל פיננסים שמעון אלקבץ, מנכ"ל דיקלה אבי קלר ומנכ"לית EMI צילה דסקל. מי שנעדרו מהטיול המאתגר היו בני משפחת המבורגר, בעלי השליטה: בן, יאיר וגדעון המבורגר שנעדרו "כל אחד מסיבותיו הוא", כפי שמסרה אתמול דוברת החברה.

נכנס יין, יצא שיר

 

שישי בבוקר, לני רקנאטי ובת זוגו מיכל ויליגר מקבלים את פניהם של האורחים בחגיגת סיום הבציר בחצר היקב. המוזמנים נהנו מבראנץ' וטעמו את היינות מסדרת הרזרב החדשה של רקנאטי שמזגו להם יינני היקב גיל שצברג ועידו לוינסון. התוכנית האמנותית כללה את הזמרות רונית שחר ואלונה דניאל. כטוב לבה אחרי כוסית או שתיים הצטרפה שני יעקובי, רעייתו של מנכ"ל הייקב נועם יעקובי, לשירה העליזה.

ברונו, בן של מלך

במשרדי הנהלת סנו שוב עמלים במרץ לקראת המסיבה השנתית, שתתקיים השנה במהלך חופשת החנוכה. בינתיים ידוע שהתוכנית האמנותית תכלול את הזמר קובי פרץ, והמסיבה תתקיים באווניו באייר פורט סיטי. הערב יוקדש ברובו לציון יום הולדתו של בעלי החברה ברונו לנדסברג, שחגג באוגוסט האחרון 90.

שוויצרים שכמונו

 

יו"ר הבנק השוויצרי UBS קאספר וויליגר סיים אתמול ביקור עבודה ראשון בישראל. בין השאר נפגש וויליגר עם נגיד בנק ישראל סטנלי פישר, נשיא המדינה שמעון פרס ובכירים מהקהילה העסקית המקומית. בסיום פגישתו עם פישר אמר לו האורח כי הוא נפעם מהעוצמה הכלכלית של ישראל בשנים האחרונות, לצד ההתפתחות הטכנולוגית שלה. והוא גם יודע להחמיא כשצריך: "אני מוצא גם דמיון רב בין שתי המדינות הקטנות שלנו", אמר, "גם בשוויץ וגם בישראל אין הרבה משאבים טבעיים והן צריכות להישען בעיקר על יכולת המוח".

שוב צריך לטפס למצדה

עוד לא גמרנו להסיר את האבק מהביקור האופראי הקודם במצדה של נבוקו, וכבר צריך לחזור לטפס על ההר. בנק דיסקונט והאופרה הישראלית סיכמו אתמול על שיתוף פעולה נוסף בחודש יוני הקרוב: חסות בשווי יותר מ־1.5 מיליון שקל, להפקת האופרה "אאידה", על 600 המשתתפים שיידרשו לכך.

אנליסטים רצים פחות

בכנס האנליסטים הבינלאומי השנתי של בנק ההשקעות אופנהיימר ישראל שהתקיים אתמול בתל אביב השתתפו בכירים ומנהלי השקעות מכ־150 גופים מוסדיים. לצד המנכ"לים המשותפים של אופנהיימר ישראל: אביבית מנה־קליל והראל גילאון, נכחו גם בריאן בלסקי, אסטרטג ההשקעות הראשי של החברה, אנליסט האנרגיה העולמי של אופנהיימר פדל גייט, ראש חטיבת השווקים בבנק ישראל בארי טף, ויהודה זיסאפל, מבעלי רד בינת.

 

מימין: הראל גילון, בריאן בלסקי ופדל גייט , צילום: אוראל כהן מימין: הראל גילון, בריאן בלסקי ופדל גייט | צילום: אוראל כהן מימין: הראל גילון, בריאן בלסקי ופדל גייט , צילום: אוראל כהן

 

גייט ציין בדבריו כי המלצות ששינסקי ימנעו מחברות אנרגיה בינלאומיות להשקיע בישראל והמליץ על תמריצים כלכליים. מנה קליל ערכה בתחילת הכנס סקר בקרב המשתתפים, שממנו עלו הממצאים הבאים: 95% חזו כי אפיק ההשקעה המשתלם ביותר ימשיך להיות האפיק המנייתי, לעומת 5% שהמליצו על השקעה באג"ח ממשלתיות. הקוראים מוזמנים להמר.

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לאירוע של לשכת עורכי הדין?

 

האירוע: ערב הוקרה למתנדבי תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

הפרטים: יום חמישי,18 בנובמבר, ב־17:00,בבית ציוני אמריקה, תל אביב.

המזמינים: ראש לשכת עורכי הדין יורי גיא־רון, שר המשפטים יעקב נאמן, שופט בית המשפט העליון יורם דנציגר והשופטת הילה גרסטלר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות