אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כאל מתאוששת: עלייה של 40% ברווח מפעילות שוטפת בהשוואה לרבעון השני צילום: בלומברג

כאל מתאוששת: עלייה של 40% ברווח מפעילות שוטפת בהשוואה לרבעון השני

הרווח הנקי ברבעון השלישי עמד על 56 מיליון שקל, ירידה של 20% לעומת הרווח הנקי ברבעון המקביל אשתקד - בעיקר עקב השלכות משבר הסליקה האלקטרונית

17.11.2010, 09:48 | תומר זלצר

חברת כרטיסי האשראי כאל מדווחת הבוקר (ד') על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי. הרווח הנקי ברבעון השלישי עמד על 56 מיליון שקל, ירידה של 20% לעומת הרווח ברבעון המקביל אשתקד. עם זאת, מדובר בעלייה של 40% בהשוואה לרווח מפעילות שוטפת שהציגה החברה ברבעון השני של 2010, שבו נרשם רווח חד-פעמי של 16 מיליון שקל בגין מימוש מניות ויזה. בתשעת החודשים הראשונים של השנה הציגה כאל רווח נקי של 176 מיליון שקל, ירידה של 12% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

מחזורי העסקאות בכרטיסי אשראי של כאל עמדו בתשעה החודשים הראשונים של 2009 על 34.3 מיליארד שקל - עלייה של כ-8% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. כאל ממשיכה להציג קפאון בהתפתחות מנוע הצמיחה המרכזי שלה - אשראי צרכני חוץ-בנקאי. סך האשראי הצרכני עמד בסוף ספטמבר על 2.1 מיליארד שקל, בדומה לנתון בסוף יוני 2010 ובסוף ספטמבר 2009.

ישראל דוד מנכ"ל Cal: "לאחר שני רבעונים של טיפול במשבר, ששיאו היה בתוצאות הרבעון השני, אנו מסכמים את הרבעון השלישי עם רווח של 56 מיליון שקל. מדובר ברווח המשקף את פעילותה השוטפת של כאל ללא אירועים חד-פעמיים, שהיו ברבעונים הראשונים של השנה. במהלך הרבעון השלישי, אוישה במלואה ההנהלה החדשה של כאל, השוקדת בימים אלה על בניית תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח לחברה". דוד הוסיף עוד כי "כאל חוזרת בהדרגה לפעילות בסליקה בינלאומית בצורה מבוקרת".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות