אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שת"פ בין WInwin לזאפ יאפשר השוואת מחירים של מוצרים מיד שנייה

שת"פ בין WInwin לזאפ יאפשר השוואת מחירים של מוצרים מיד שנייה

אתר זאפ יוטמע בתוך הלוח, כאשר ליד כל מוצר "יד שנייה" באתר יהיה קישור שיאפשר לגולש להגיע ישירות להשוואת המחירים למוצר המבוקש לפני הקנייה

23.11.2010, 11:30 | כתב כלכליסט
אתר הלוחות WINWIN.co.il מבית "ידיעות אחרונות" יוצא בשת"פ עם אתר השוואת המחירים זאפ. מטרת השת"פ היא להפוך את WINWIN.co.il ללוח שדרכו יהיה ניתן, חוץ מלחפש ולפרסם דירות, רכבים ומוצרי יד שנייה, גם להשוות בצורה פשוטה וידידותית בין מחירים של מוצרי יד שנייה לבין מוצרים חדשים.

יובל אטד, מנכ"ל לוח Winwin: "במסגרת המאמצים שלנו לשמור את Winwin כאתר לוחות מוביל החלטנו הפעם להיכנס לתחום חדש שעוד לא נגענו בו ולחבור לאתר מוביל בתחום השוואות המחירים כמו זאפ. מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי שברור שיניב תוצאות ויתרום לשני הצדדים".

במסגרת שיתוף הפעולה של האתרים תהיה הטמעה של אתר "זאפ" בתוך הלוח כאשר ליד כל מוצר "יד שנייה" באתר יהיה קישור שיאפשר לגולש להגיע ישירות להשוואת המחירים למוצר המבוקש לפני הקנייה. עוד יוכלו הגולשים להיכנס ישירות לאתר "זאפ" דרך העמוד הראשי של הלוח.

איתן זינגר' מנכ"ל זאפ' מוסר: שיתוף הפעולה עם אתר הלוחות Winwin הינו צעד טבעי ומתבקש אשר משלים את האסטרטגיה של זאפ לתת לגולש את כל המידע הדרוש לו לצורך השלמת חווית הקניhה האולטימטיבית בכל זמן ומכול מקום. שיתוף הפעולה הוא ייחודי מסוגו כיוון שהוא נותן ערך אמיתי לצרכן, טרם קבלת החלטת רכישה למוצר חדש או מיד שנייה.

בלוח WInwin מבקרים מדי יום ע"פ "גוגל טרנדס" למעלה מ- 250,000 גולשים שונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות