אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רווח נקי של 73 מיליון שקל לביוליין ברבעון השלישי צילום: יואב גלאי

רווח נקי של 73 מיליון שקל לביוליין ברבעון השלישי

זאת תודות להסכם המסחור עם סייפרס. הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-113 מיליון שקל

24.11.2010, 16:04 | עומר ענבר

חברת ביוליין אר.אקס דיווחה היום (ד') על תוצאות הרבעון השלישי מהם עלה כי ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב-113 מיליון שקל. כתוצאה מהסכם המסחור עם סייפרס הרווח התפעולי ברבעון עמד על 76.8 מיליון שקל והרווח הנקי על 73.1 מיליון שקל. ביוליין סיימה את תשעת החודשים ברווח נקי של 29.5 מיליון שקל והחברה ייצרה תזרים מזומנים מפעילות של 67.5 מיליון שקלים ברבעון השלישי.

ד"ר כנרת סויצקי, מנכ"ל ביוליין, מסרה היום כי "תוצאות אלו מחזקות את המודל העסקי שלנו וההתקדמות המשמעותית של החברה, וכן באות לידי ביטוי ברווח הנקי שהצגנו, פרמטר לא שגרתי עבור חברה בתחום הביוטכנולוגיה. שמנו לעצמנו למטרה להרחיב ולגוון את בסיס המשקיעים שלנו גם בארצות הברית, מהלך שיעניק לחברה גם חשיפה רחבה יותר לחברות פארמה הגדולות בתעשייה. במקביל הצוות המדעי שלנו ממשיך בבחינת פרוייקטים וחיפוש מתמיד אחר מחקרים חדשים לפיתוח אשר בהם טמון פוטנציאל עסקי גדול נוסף עבור החברה ובעלי המניות שלה".

באוגוסט הודיעה החברה כי תוכנית הפיתוח המקדמי (Early Development Program “EDP") הניבה את פירותיה הראשונים כאשר מולקולה חדשנית, EDP-01 לטיפול בסוכרת, נכנסה לצנרת התרופות העיקרית של החברה.

השלמת עסקת מסחור ה-BL-1020, תרופה לטיפול בסכיזופרניה, לאחר קבלת אישורו של המדען הראשי של משרד התמ"ת לביצוע עסקת המסחור עם חברת Cypress האמריקאית. עבור העסקה קיבלה החברה תשלום ראשון בסך של 30 מיליון דולר. החברה נמצאת בתהליך להנפקת מניותיה ורישומן למסחר בבורסת הנאסד"ק שבארצות הברית ופרסמה תשקיף לגיוס של כ- 35 מיליון דולר. תמורת ההנפקה מיועדת להמשך הפיתוח של מולקולות בשלבים קליניים וכן לביצוע ניסויים פרה קליניים במולקולות נוספות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות