אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות המים תנסה לשכנע חרדים להתקין חסכמים צילום: cc-by turydddu

רשות המים תנסה לשכנע חרדים להתקין חסכמים

ל"כלכליסט" נודע כי הרשות שכרה את שירותי משרד הפרסום "מגזרים" על רקע קשיים בהטמעת קמפיין המים בקרב חרדים

25.11.2010, 09:31 | תומר אביטל

רשות המים שכרה משרד פרסום מיוחד כדי לעודד את האוכלוסייה החרדית להתקין חסכמים. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת המהלך הוחלט ברשות להתקשר עם חברת הפרסום מגזרים, המתמחה בפרסום למגזר הרוסי, הערבי והחרדי. זאת, בנוסף לקמפיין לשכת הפרסום הממשלתית בנושא.

הקשר עם מגזרים נוצר לאחר שלרשות הגיעו דיווחים על משפחות חרדיות ובעיקר נשים, שסירבו לפתוח את הדלת לטכנאי ההתקנה של החסכמים. "הבנו שעלינו לקיים שיחות עם רבנים ולהסביר להם את הנושא דרך כלי התקשורת במגזר החרדי", אומר דובר רשות המים אורי שור. "הבנו גם שעלינו להתאים את שעות הביקור שלנו לשעות שבהן חוזרים הגברים החרדים הביתה מהכולל".

חברת מגזרים תהיה אחראית על ליווי רשות המים, עיצוב האסטרטגיה התקשורתית בקמפיין ולובינג. היקף ההתקשרות עם החברה עומד על 30–50 אלף שקל. "הפעילות במגזר החרדי בתחום החיסכון במים בתולית", אמרה אתמול יפעת טוקר, סמנכ"לית מגזרים. "עם זאת, המגזר החרדי במהותו מאמין בעיקרון 'בל תשחית', ולכן אנחנו רק צריכים לחדד עבורם את הנושא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
בדיחה כל המבצע חלוקה הזה
כל הברזים משנת 1990 עפ"י תקן חוסכים מים. כך שברוב הבתים אין צורך בהתקנה כלל! כשכבר הוא בא לדירה העתיקה שאני גר בה, לא היה לו חסכם לניאגרה ישנה, וכמובן שסירב להבריג, כך שזה ממש מיותר. במקום קמפיין, עדיף לתת כמה לירות או פרסום לכמה רבנים שיעשו פסק הלכה שחייבים. אבל רק בבני ברק ובמאה שערים, רב השכונות החדשות לא צריך לחלק כי הברזים חדשים... בכסף של כל הקמפיינים והמבצע ההזוי הזה יכלו להתפיל עוד כמה מליוני קוב ולהזרים לכינרת.
אינסטלטור בדימוס  |  01.12.10
32.
ל 30; גם אצלי. למתקין אצה הדרך והוא לא רצה להתעסק עם ההברגה!
אף שמדובר בברזים סטנדרטיים מהשנים האחרונות. בקשתי שישאיר לי את 3 החסכמים ואני אתקין אותם לבד אבל הוא סרב. אפשר לחשוב שמדובר בפרויקט הנדסי מורכב. כל שנדרש, זה להבריג החוצה את מסנן הרשת הקטן ולהבריג את החדש עם המסנן. אני גם יודע מה הבעיה....החסכמים עבים מעט מהמסנן הסטנדרטי.....טעות בייצור????
גבעתיים  |  27.11.10
לכל התגובות