אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": רועי ורמוס עוזב את פסגות עם פיצויים ומענקים של 75 מיליון שקל

בלעדי ל"כלכליסט": רועי ורמוס עוזב את פסגות עם פיצויים ומענקים של 75 מיליון שקל

ורמוס יקבל 25 מיליון שקל עבור פדיון האופציות שברשותו, 30 מיליון שקל נוספים יקבל מקרן יורק כבונוס מיוחד על מכירת החברה ו-20 מיליון שקל נוספים הוא יקבל מפסגות כחלק מתנאי העסקתו המקוריים בחברה

02.12.2010, 07:00 | גולן חזני

רועי ורמוס עוזב את פסגות כאחד השכירים העשירים ביותר במשק הישראלי בכל הזמנים. ל"כלכליסט" נודע כי ורמוס עזב עם חבילת מענקים של לא פחות מ-75 מיליון שקל.

ורמוס יקבל 25 מיליון שקל עבור פדיון האופציות שברשותו. 30 מיליון שקל נוספים הוא יקבל מקרן יורק כבונוס מיוחד על מכירת החברה. 20 מיליון שקל נוספים הוא יקבל מפסגות כחלק מתנאי העסקתו המקוריים בחברה. סכום זה מורכב מבונוס של 13 מיליון שקל הנגזר מהרווח התזרימי של פסגות בשנת 2010 ו-7 מיליון שקל פיצויים, דמי הסתגלות והבראה, ושאר הסכומים שנצברו לזכותו על פי חוק במהלך 12 שנות עבודתו בחברה.

עוד נודע כי שלשום נערכה ישיבת דירקטוריון סוערת בפסגות לאישור הדו"חות הכספיים. במהלך הישיבה התחוללה דרמה לא קטנה כאשר ורמוס סירב לחתום על הדו"חות הרבעוניים של פסגות ושל החברות הבנות בטענה כי אינם ערוכים נכון.

בנוסף התעורר ויכוח סביב היקף הבונוס השנתי המגיע לו. גורמים בדירקטוריון טענו כי יש להפחית מהבונוס את החלק היחסי מהקנס של 150 מיליון שקל שהוטל על פסגות על ידי רשות ני"ע, במסגרת הסכמתה להסיר את האישום הפלילי מהחברה. ורמוס התנגד לדרישה זו, ובסופו של דבר הבונוס המוגדל אושר לו. הישיבה ארכה למעלה משמונה שעות והסתיימה קרוב לחצות.

בפסגות ובאייפקס סירבו להתייחס לנתונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

84 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

83.
חומר למחשבה
כניראה שזו דרכו של העולם הכלכלי בעולם הקפיטליסטי, השכר בנוי בצורת פירמידה, יש בשוק הרבה כסף אבל הוא זמין למעט מאוד אנשים שמתעשרים בצורה מופרזת מול כאלה שחיים בעוני מפחיד. מה שדוחף את כולנו למעלה זה לשאוף למישרות הבכירות הללו ולהגיע קרוב לצלחת, אני חושב שצריך להפסיק לאלתר את משכורות העתק האלה לקבוע נוהל פשוט ואחיד בכול המשק . לא לאפשר לשום בכיר להרויח יותר מפי 6 מהשכר הממוצע בשוק, שכול הכסף העודף יועבר לשיפור החינוך, הבטיחות והאקולוגיה הארצית. הכוונה היא לכול המיגזרים הממשלתיים וגם לפרטיים, ברור שיהיו כאלה שיתנגדו ויתמרדו, מה החשש ? ירדו מהארץ ? יפסיקו להתפתח ? המשק לא יתקדם ? מצידי שכול הטייקונים ירדו מהארץ, תיראו מה קרה ללבייב, התשובה למה שיקרה היא כלום , הכול ימשיך לפעול כמו שעבד לפני כן אולם הרבה יותר כסף יופנה למטרות לאומיות חשובות,
אבי לשם , חולון  |  04.12.10
לכל התגובות