אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשטרה והשב"ס יצטיידו בציוד אכיפה חדיש בשווי 10 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

המשטרה והשב"ס יצטיידו בציוד אכיפה חדיש בשווי 10 מיליון שקל

הכסף ישמש בין השאר לרכישת מערכת טכנולוגית חדשה למחוז ירושלים, התקנת מצלמות וחיישנים במרכזי השליטה המחוזיים, רכישת אקדחי טייזר חשמליים וינשופים משופרים

02.12.2010, 11:21 | תומר אביטל

המשטרה והשב"ס יצטיידו בחודש הקרוב בפיתוחים טכנולוגיים בשווי 10 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". בלב הסערה בצמרת המשטרה, סיכם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' עם משרד האוצר על הזרמת הכספים בימים הקרובים בכדי לרענן את ציוד האכיפה.

הכסף ישמש בין השאר לרכישת מערכת טכנולוגית חדשה למחוז ירושלים בעלות של 150 אלף שקל במטרה לשפר את השליטה והבקרה במקום. המערכת נחוצה, לדברי המשטרה, עקב הגברת המוכנות המבצעית במחוז. כמו כן כלל מרכזי השליטה המחוזיים ישודרגו, ויותקנו בהם מצלמות וחיישנים בעלות של 1.3 מיליון שקל. מרחב דוד יזכה למערכת מיגון חדשה בעלות 471 אלף. יחידות הסיור והיס"מ יקבלו 350 אקדחי טייזר חשמליים בעלות 2.2 מיליון שקל, וזאת בעקבות מקרה שחר מזרחי. המשטרה גם תרכוש ינשופים משופרים ב- 2 מיליון. מעבדות מז"פ יזכו למכשירי ניתור וחישוב בעלות של מיליון שקל.

בבבית הסוהר השרון תותקן מערכת טלוויזיה מעגל סגור חדשה בעלות של 1.2 מיליון. כמו כן רכבי נחשון המשמשים לליווי עצורים ואסירים - יעובו באמצעים אלקטרוניים חדשים בשווי 800 אלף שקל.

גורם במשרד לביטחון פנים ציין כי "מישהו חייב לטפל בעניינים האלה בזמן שחצי ארגון מתעסק בדברים מיותרים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות