אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"קוראים למקום 'יערות הכרמל', איך יקראו לו עכשיו כשאין יערות?" צילום: אלעד גרשגורן

"קוראים למקום 'יערות הכרמל', איך יקראו לו עכשיו כשאין יערות?"

כך אמר הבוקר ל"כלכליסט" נופש ותיק במלון של רשת ישרוטל, שמבנהו כמעט ולא נפגע, אבל הנוף מסביבו כן. מהרשת נמסר כי "הנזקים שנגרמו לאחוזה אינם מהותיים ומבוטחים בביטוח רכוש ואובדן הכנסות"

05.12.2010, 11:18 | יסמין גיל

ישרוטל תחל באומדן הנזקים שנגרמו למלון הרשת 'אחוזת יערות הכרמל' מייד עם סיום הכיבוי של השריפה ותתקנם בהקדם האפשרי, כך מסרה הבוקר (א') הרשת לבורסה. "ככל הידוע בשלב זה, הנזקים שנגרמו לאחוזה אינם מהותיים ומבוטחים בביטוח רכוש ואובדן הכנסות". המלון סגור לאורחים מיום חמישי.

אתמול אמר ל"כלכליסט" מנכ"ל רשת ישרוטל, ליאור רביב, "כרגע המלון זה אי. מסביב אדמה חרוכה. כל הגדר של המלון בצד שרופה לגמרי, אבל האש לא נגעה במלון. המלון ניצל בנס, אבל כל הזמן אנו צריכים להיות ערניים".

במלון, המספק שירותי בריאות וספא, יש 126 חדרים, והוא מהווה סמל יוקרה בפרוטפוליו המלונות של רשת ישרוטל. לגבי החשש מפגיעה עתידית בפעילות המלון בשל הפגיעה בנוף, אמר אתמול רביב: "באופן פרדוקסלי הנוף לא כל כך נפגע ועדיין רואים עצים. רואים שחור, אבל גם רואים הרבה ירוק. זה מלון עם הרבה אורחים חוזרים, עם שם ומוניטין יוצאים מהכלל, ואני מאמין שאנשים עדיין אוהבים אותו ויחזרו אליו ושהאזור ישתקם. אני לא רואה שום סיבה שלא יחזרו".

נופש שנהג להגיע מידי פעם למלון, אמר הבוקר ל"כלכליסט": "השיקום של היער עשוי לקחת הרבה מאוד שנים. אני בתור נופש לא רוצה להגיע למקום שיש מסביבו קרחת יער. קוראים למקום 'יערות הכרמל', איך יקראו לו עכשיו כשאין יערות?".

גורם בענף התיירות אמר לגבי החשש מפגיעה עתידית בפעילות המלון: "חד משמעית תהיה פגיעה. הרבה פעילויות של המלון היו קשורות בטבע: סיורי הליכה, רכיבה על אופניים, סדנאות יוגה. היכן הן ייעשו עכשיו? היופי של המלון הוא, בין היתר, הדרך אליו, זה שאתה נושם את האוויר של האורנים, וזה כבר לא יהיה. מצד אחד נעשה להם נס, מצד שני יהיה קשה להחזיר אותו לפעילות כי זה לא המוצר שהוא נבנה עליו. השיקום של המלון תלוי בשיקום של היער מסביבו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
איזה מלון נפלא! הייתי שם יומיים לפני...
המחיר הגבוה ללילה משקף 3 ארוחות גורמא!, חדר יפה ונוח, ספא מדהים, נוף ואווירה שאין תחליף לה בארץ שלנו. רואים שם אורחים מכל הגילאים, מכל המעמדות והעיסוקים-כולם שווים! יש המגיעים ללילה אחד, יש ליום פינוק ויש ליותר. שוה, שווה, שווה!
אא , מרכז  |  06.12.10
59.
זה הזמן להזמין חופשה ביערות הכרמל !
זאת התשובה שלנו לכל הממשלות שבשביל לשלוט נתנו את הכסף לדוסים שגם הפעם יש להם סיבות למה האסון פקד אותנו .לשיטה שלהם הם קיבלו כסף בשביל להתפלל ולמנוע אסונות .ואנו החמורים המשכנו לשתוק ולהסכים שעדיף לממן קרציות מאשר לבנות מדינה ששומרת על כל האזרחים . מדינת ישראל צרכה לדאוג לחינוך חינם לכולם עד גיל 18 לאחר מכן לתת המשך חינוך חינם רק למי שנותן למדינה או שרות צבאי או שרות לאומי. ולתת בריאות חינם ושרות חינם רק למי שעובד ומשרת . המדינה לא יכולה לשאת פרזיטים .
ישראלי  |  05.12.10
58.
יבי נתניהו ברכות לרגל קבלת מטוסך החדש
ביבי קבל את בירכתי לקבלת מטוסך החדש מלון חמש כוכבים שעלה מיליונים תוכל בנחת לעשן את סהסיגרים לארח את נשותיך וכמובן לקחת את ילדיך למסעות בילוי ושופינג בחסות המאבטחים וכמובן על חשבון שירותי ההצלה והכיבוי המיושנים ועל חשבון הרווחה הקורסת והחינוך והבריאות וכו תחגוג בגדול ותצחק על עם ישראל הפראייריםועל תשכח להשאיר משהוא לחבירך החרדים והאברכים מדושני העונג הקפיטליזם החזירי שלך הורס כל חלקה טובה פעם היו מנהיגים צנועים ששידרו יושרה ודוגמה אישית וענווה ביבי לעולם לא תישתנה זה אופייך חסר מצפון אנושיות יושרה ודוגמה אישית חבל מאוד בושה וחרפה לעם ישראל
טובה , מרכז  |  05.12.10
לכל התגובות