אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגזין The Banker: לאומי הוא בנק השנה בישראל ל-2010

מגזין The Banker: לאומי הוא בנק השנה בישראל ל-2010

זו הפעם השלישית בארבע השנים האחרונות שבה לאומי זוכה בתואר. המנכ"לית גליה מאור: "האסטרטגיה שלנו הוכחה כנכונה גם בתקופות משבר"

06.12.2010, 10:10 | כתב כלכליסט
בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות: בנק לאומי זכה בסוף השבוע, בלונדון, בתואר "בנק השנה בישראל לשנת 2010" של מגזין הבנקאות הבינלאומי "The Banker", מקבוצת פייננשל טיימס. בין הנימוקים לבחירתו של לאומי ציין המגזין את יציבות הבנק, רווחיותו לאורך זמן והלימות ההון הגבוהה שלו.

מנכ"לית לאומי גליה מאור אמרה כי הזכייה בפרס היוקרתי מעידה על הישגיו הטובים של הבנק במימוש אסטרטגיה עסקית נכונה ולאורך זמן: "אנו מנהלים את הבנק מתוך הסתכלות לטווח ארוך, מחויבות לשמירת כספי המפקידים ודאגה לכל בעלי העניין בבנק, בעלי מניות, לקוחות ועובדים. אסטרטגיה זו הוכחה כנכונה גם בתקופות משבר ואנו מחויבים ליישומה המוקפד גם בשנים הבאות".

פרס בנק השנה של The Banker נחשב לאחד הפרסים היוקרתיים בעולם הבנקאות העולמי. הבנק הזוכה בכל מדינה נקבע על סמך עיבוד נתונים שמתקבלים מהבנקים בעולם והצלבתם עם נתונים המצויים במאגרי המידע הפנימיים של המגזין. בנוסף לתוצאות העסקיות נבחנים גם נושאים כמו אסטרטגיית הבנק, כיווני הצמיחה, יוזמות לשיפור התשואה ואימוץ והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה