אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל דויטשה טלקום: "יש לנו הרבה מה ללמוד מהחדשנות הישראלית" צילום: מאיר אזולאי

מנכ"ל דויטשה טלקום: "יש לנו הרבה מה ללמוד מהחדשנות הישראלית"

רנה אוברמן ביום החדשנות המשותף לישראל וגרמניה: "במהלך הקמת חברה משלך באירופה יש הרבה סיכון - שלא כמו בארה"ב ובישראל"

06.12.2010, 14:23 | נעמה סיקולר
"ישראל נהפכה למקום של חדשנות. אני חושב שהאירופאים יכולים ללמוד מישראל ומארה"ב לא רק איך מפיקים רעיונות מצוינים אלא גם כיצד להפוך אותם למציאות, ליעילים עבור הלקוח" - כך אמר היום מנכ"ל דויטשה טלקום, רנה אוברמן, במסגרת יום החדשנות המשותף לישראל וגרמניה בנוכחות שר התמ"ת בנימין בן אליעזר ושר הכלכלה הגרמני ריינר בורדלה.

לדבריו, "במהלך הקמת חברה משלך באירופה יש הרבה סיכון שלא כמו בארה"ב ובישראל, שם זה מעין תג כבוד; באירופה זה נחשב כמו מוות תעשייתי, זה משהו שאנחנו צריכים להתגבר עליו".

לסיום התייחס אוברמן לקשר עם חברות ישראליות כמו קומברס וצ'קפוינט: "אנחנו מאמינים שהיה לנו יד בהצלחתן. לכן אנחנו גאים שאנחנו בקשר עם ישראל, ואנחנו מאמינים כי הוא מסב לנו יתרונות רבים".

דויטשה טלקום היא חברת הטלקום המובילה בגרמניה ואחת מחברות הטלקום המובילות בעולם. לחברה כ-260 אלף עובדים בכ-50 מדינות. מאז 2006 מממנת דויטשה טלקום מעבדת חדשנות משותפת עם אוניברסיטת בן גוריון בתחום של אבטחת מחשבים ורשתות תקשורת ותעבורת נתונים. כמו כן היא מתכננת להקים מרכז ופיתוח גדול בסמוך לפארק הטכנולוגי החדש המוקם ליד אוניברסיטת בן-גוריון בשנת 2011.

בן אליעזר שנאם בפתיחת האירוע אמר: "אני מאמין שכנס בהשתתפות חברות וחוקרים מגרמניה ומישראל, שהגיעו כדי לדון בחדשנות, הוא צעד גדול בקידום העסקים ושיתוף הפעולה. שתי המדינות נהנות מכוח עבודה מיומן ובעל ידע ומשקיעות הרבה מאוד במחקר ופיתוח. גרמניה היא השותף הכלכלי החשוב ביותר של ישראל באירופה, והשלישי בחשיבותו בעולם. הדומיננטיות והיוקרה של חברות גרמניות ידועות היטב. אנו מאמינים שהפוטנציאל הוא גדול הרבה יותר ושני הצדדים יכולים להרוויח הרבה יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות