אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ויקראם פנדיט: "המטרה של סיטי בישראל - לצמוח לצד הכלכלה המקומית" צילום: סיון פרג'

ויקראם פנדיט: "המטרה של סיטי בישראל - לצמוח לצד הכלכלה המקומית"

מנכ"ל סיטיגרופ נמצא כעת בביקור בישראל, ונפגש עם שמעון פרס, בנימין נתניהו ויובל שטייניץ. לדבריו, "ישראל עברה את המשבר הכלכלי בצורה מרשימה"

06.12.2010, 17:10 | תומר זלצר
"אין בעולם הרבה כלכלות כמו ישראל. יש בישראל הזדמנויות צמיחה רבות והמטרה שלנו בסיטי היא להיות חלק מהצמיחה הזו ולתמוך בה" – כך אמר היום (ב') ויקראם פנדיט, מנכ"ל סיטיגרופ המבקר בישראל, במפגש עם עיתונאים ישראלים. פנדיט הגיע לביקור בזק בישראל לרגל ציון עשר שנים להקמת הסניף הישראלי של סיטי.

פנדיט קיים בישראל פגישות עם נשיא המדינה שמעון פרס, ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר יובל שטייניץ. לדבריו, "הסיפור של כלכלת ישראל הוא ייחודי: כוח אדם מוכשר, כלכלה שמנוהלת מצוין, צמיחה שנתית של 4% בתוצר, גירעון תקציבי של 4% בלבד, אבטלה של 6% בלבד. הכלכלה הישראלית עברה את המשבר הכלכלי בצורה מאוד מרשימה. חלק מהקרדיט מגיע לשר האוצר יובל שטייניץ ולנגיד בנק ישראל פרופ' סטנלי פישר, אבל לכלכלה הישראלית יש גם מאפיינים ייחודיים שהופכים אותה לחזקה כמו למשל תחרותיות וחדשנות".

בסניף הישראלי של סיטי, שבראשותו עומד ראלף שעיה, מועסקים כיום כ-130 עובדים. לדברי פנדיט, "הייתי קצת עסוק בשלוש השנים האחרונות, אבל היה חשוב מאוד שאגיע לביקור בישראל לרגל ציון העשור לפעילותנו פה. אנחנו מרגישים שיש לנו עסק נהדר פה, ויש לנו הזדמנויות להצליח פה. הנוכחות שלנו בישראל היא חלק מהאסטרטגיה הגלובלית שלנו. המטרה של סיטי בישראל היא לצמוח לצדה של הכלכלה המקומית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות