אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: התאונה שגרמה ליחסי שכנות מופלאים בין אהוד ברק לנילי קריב צילום: שאול גולן

דיבידנדים: התאונה שגרמה ליחסי שכנות מופלאים בין אהוד ברק לנילי קריב

וגם: בלופטהנזה ישראל נערכים למסיבת הפרידה מהמנכ"ל עופר קיש, מנכ"ל סיטיבנק העולמי נוהג בצעצוע החדש של שי אגסי ומה קיבל המנכ"ל הנכנס של החברה הלאומית לדרכים עם כניסתו לתפקיד?

08.12.2010, 08:48 | רון גרנות
נילי קריב, צילום: נמרוד גליקמן  נילי קריב | צילום: נמרוד גליקמן נילי קריב, צילום: נמרוד גליקמן
אחוות שכנים

העובדה ששר הביטחון אהוד ברק התנדב לסייע לרוכב אופנוע שפגע במכונית, ואף הוציא את ערכת העזרה הראשונה ממכוניתו, כבר פורסמה. מה שלא ידוע זה שנהגת המכונית היתה שכנתו של ברק ממגדלי אקירוב בתל אביב, אשת העסקים נילי קריב. גם רעייתו של ברק, נילי פריאל, לא נותרה אדישה לתאונה וניגשה להציע את עזרתה לשכנה. כעבור כמה ימים נפגשו שני הצדדים באקראי במעלית ומאז שוררים ביניהם יחסי שכנות מופלאים.

נפרדים מעופר

במסגרת פסטיבל הפרידות מהמנכ"לים הבכירים במשק, גם בלופטהנזה ישראל נערכים למסיבת הפרידה מהמנכ"ל עופר קיש, שעובר לבודפשט, משם ינהל את פעילות החברה במזרח אירופה. קוקטייל הפרידה מקיש ייערך ב־9 בינואר בתל אביב, וצפויים להגיע אליו מנכ"לי חברות התעופה המתחרות, לצד סוכני נסיעות ועובדי החברה. באירוע יוצג גם מחליפו של קיש בישראל, קרסטן צאנג.

פדרמן מתנער

בין המשתתפים ביום החדשנות שנערך שלשום בברלין היו שר התמ"ת בנימין בן אליעזר, מנכ"ל משרדו שרון קדמי, דני ימין, דן פרופר, עמי אראל, יהודה ברוניצקי, מוטי הרשקוביץ ומיקי פדרמן. את הצד הגרמני ייצגו מנכ"ל דויטשה טלקום רנה אוברמן, ד"ר תומס גלהאר מענקית התרופות מארק, מנכ"ל אקסל שפרינגר ד"ר מתיאס דופנר ומנכ"ל IBM גרמניה כריסטיאן ינדריצק. באחד הפאנלים נשאל פדרמן איך זה שישראל, עם כל החדשנות שלה, לא התכוננה כראוי לשריפה בכרמל. פדרמן ענה כי הוא לא נציג של הממשלה, ואף הסביר שאין קשר בין חדשנות למניעת שריפות.

פישמן למען הזולת

חברת כלכלית ירושלים מקבוצת פישמן חנכה באוניברסיטה העברית בירושלים קליניקה משפטית, שתעניק ייעוץ משפטי חינמי לעמותות ולאנשים בעלי מוגבלויות. את החברה ייצג המנכ"ל עודד שמיר ואת משפחת פישמן ייצגה הבת רונית, האחראית על תחום האחריות החברתית בקבוצה. פישמן שוחחה בטקס ארוכות עם ריק הנסון, אלוף אולימפי בספורט נכים, שזכה באותו מעמד בתואר ד"ר של כבוד.

רונית פישמן וריק הנסון רונית פישמן וריק הנסון רונית פישמן וריק הנסון

חילופי משמרות הזהב

בטקס חילופי המנכ"לים בחברה הלאומית לדרכים שהתקיים בסוף השבוע, קיבל המנכ"ל הנכנס שי ברס מהמנכ"ל היוצא אלכס ויז'ניצר את כל הציוד הדרוש כדי להתחיל בתפקיד: קסדה, וסט זוהר ואת עניבת החברה, פריט לבוש חובה נוסף על פי קוד הלבוש המעצי. לצד עובדי החברה נכחו בכנס גם יו"ר החברה מיכה גולדמן, שאיחל למנכ"ל היוצא, שמונה ליו"ר מקורות, הצלחה בתחום המים. ברס אף התכבד והניף את דגל החברה אל ראש התורן.

מדליקים את העיר

שני בערב, נר שישי של חנוכה. המקום: שכונת פרדס כץ בבני ברק. האירוע: חנוכת מועדון הנוער קדימה צ'מפיון, שהוקם ומופעל במימונה של צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן ואאודי. באו לכבד את יו"ר צ'מפיון, פרופ' יצחק סוארי, ואת עו"ד גלעד חריש, העומד בראש העמותה המפעילה את המועדון: יאיר המבורגר, משה אדרי, יגאל שרייבר, אבי צור וראש עיריית בני ברק יעקב אשר.

יעקב אשר, יצחק סוארי מדליקים בצוותא יעקב אשר, יצחק סוארי מדליקים בצוותא יעקב אשר, יצחק סוארי מדליקים בצוותא

ליאור רביב מודה

מנכ"ל ישרוטל ליאור רביב ערך השבוע במלון יערות הכרמל טקס הרמת כוסית לציון החגים של כל הדתות, כיאה למלון שמצבת העובדים שלו כוללת דרוזים, נוצרים, מוסלמים ויהודים. רביב ניצל את המעמד כדי להודות לעובדים שהמשיכו להתייצב במלון במהלך ימי השריפה.

 

סיטי פלייס

מה שטוב ללאונרדו דיקפריו לא יזיק גם למנכ"ל סיטיבנק העולמי, ויקראם פנדיט, שבמסגרת מסעותיו בארץ הקודש נחת שלשום בצהריים במשרדי בטר פלייס ונהג בצעצוע החדש של שי אגסי. פנדיט יצא לסיבוב במכונית החשמלית עם מנכ"ל ומייסד החברה, שהדגים עבור האורח מקרוב את נפלאות החשמלית. "היום נסעתי במכונית חשמלית וזה היה ממש כיף", סיכם פנדיט את החוויה.

 

הוזמנתם לכנס חקר שירותי הבריאות?

האירוע: הכנס השנתי ה־8 של המכון הלאומי לחקר שירותי הבריאות ומדיניות הבריאות. במסגרת הכנס יוצגו לראשונה עשרות מחקרים חדשים שנערכו בתמיכת המכון.

הפרטים: יום רביעי, 22 בדצמבר, 9:00, מלון הילטון בתל אביב.

המזמינים: יו"ר הוועד המנהל של המכון הלאומי לחקר שירותי הבריאות ומדיניות הבריאות פרופ' שלמה מור יוסף, המנהל המדעי של המכון פרופ' אליק אבירם, וצמרת מערכות הבריאות בישראל.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות