אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת ישרוטל רוכשת את מלון גנים בים המלח לפי שווי של 73 מיליון שקל צילום: עמית שעל

רשת ישרוטל רוכשת את מלון גנים בים המלח לפי שווי של 73 מיליון שקל

יחד עם יתרות המזומנים של המלון בסך 19 מיליון שקל, שילמה ישרוטל 92 מיליון שקל לקרנות הפנסיה הוותיקות, עמיתים, בניהולה של יעל אנדורן

12.12.2010, 10:59 | שהם לוי
עמיתים מכרה את מלון גנים בים המלח לישרוטל לפי שווי נכס של 73 מיליון שקל בתום מכרז שכלל מספר הצעות של קבוצות מלונאיות מהגדולות במשק כאשר ההצעה הזוכה היתה של קבוצת ישרוטל. שווי העסקה כולה, כולל מזומנים עומדת על 92.5 מיליון שקל בשל יתרות מזומן בסך 19 מיליון שקל שבקופת המלון. שווי המלון בספרי עמיתים עמד על כ-51 מיליון שקל.

יעל אנדורן, מנכ"ל עמיתים אמרה כי "הליך מכירת בית המלון הינו חלק מיישום החלטה אסטרטגית של הנהלת עמיתים ליציאתן מתחום של אחזקה וניהול שוטף של בתי מלון, שאינן חלק מפעילות הליבה של הקרנות ומצטרף למכירת המלונות בזיכרון יעקב ובנצרת אשר נמנו על רשת 'גנים'".

בכפוף להסכם בין הצדדים, המניות יועברו לידי החברה כשהן נקיות וחופשיות מכל שיעבוד, עיקול או זכות אחרת של צד שלישי, תוך 60 ימי עבודה, מהיום בו תחתום החברה על ההסכם.

המלון ממוקם בעין בוקק על שפת ים המלח, והינו בעל 196 חדרי אירוח, שטחים ציבוריים, ספא, סולאריים בגג המלון, בריכת שחייה, מגרש טניס ומגרש חנייה. 

רשת מלונות ישרוטל מפעילה 12 בתי מלון בארץ, חלקם בבעלותה המלאה או החלקית וחלקם בהסכמי ניהול. בין מלונות הרשת: רויאל ביץ', אגמים והמלך שלמה באילת, ישרוטל פונדק רמון במצפה רמון, מלון הסוויטות ישרוטל טאוואר בתל אביב ואחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל.

בתחילת 2011 צפויה הרשת לפתוח את מלון בראשית במצפה רמון, שיהיה בניהולה ובבעלותה. הרשת חתמה לאחרונה על הסכם לניהול מלון Sea One בתל אביב שצפוי להיפתח ב-2013.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות