אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחשף ב"כלכליסט": פלוריסטם נרשמה למסחר בבורסה בתל אביב

נחשף ב"כלכליסט": פלוריסטם נרשמה למסחר בבורסה בתל אביב

המניות יחלו להיסחר ב-19 בדצמבר והיא צפויה להיכלל במדדי תל-טק, מדד ביומד, יתר ת"א ות"א כללי

12.12.2010, 13:04 | שניר הנדלר
כפי שנחשף ב"כלכליסט" באפריל האחרון: פלוריסטםהנסחרת בנאסד"ק הודיעה היום (א') שהמניות הרגילות שלה נרשמו למסחר גם בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

מהודעת החברה עולה כי המניות הרגילות שלה יחלו להיסחר ב-19 בדצמבר השנה והיא צפויה להיכלל במדדי תל-טק, מדד ביומד, יתר ת"א ות"א כללי.

זמי אברמן, מנכ"ל ויו"ר פלוריסטם אמר עם פרסום ההודעה כי "פלוריסטם שמחה וגאה להצטרף למסחר בבורסה בתל אביב. הרישום בתל-אביב, בנוסף לרישום בבורסת ה-NASDAQ, התבצע בעקבות התעניינות גוברת של משקיעים ושותפים אסטרטגיים במוצרים הייחודים של החברה. פלוריסטם הינה חברת תאי הגזע הראשונה שנסחרת בתל אביב ואנו מקווים כי חברות נוספות יבואו בעקבותיה. הרישום הוא חלק מהחזון שלנו לבסס את תעשיית הפארמה בארץ כמנוע צמיחה חשוב של הכלכלה בישראל".

בספטמבר הודיעה פלוריסטם על תוצאות חיוביות בשלב הראשון של הניסוי הקליני בתאי גזע מהשילייה. על פי הניסוי, חל שיפור במצבם של רוב החולים שקיבלו את הטיפול. החולים שטופלו סובלים מטרשת עורקים חמורה ברגליים הנובעת מסיבוכים של מחלת הסכרת או עישון כבד. הטיפול נעשה ללא צורך בהתאמה גנטית בין התאים שהוזרקו לבין החולים.

לדברי אברמן, "לאחר שהצגנו תוצאות מבטיחות בשלב הראשון של הניסוי הקליני, שידרגנו לאחרונה את מפעל הייצור ואת המעבדות במתקניה של פלוריסטם בחיפה, לקראת השלבים המתקדמים של הניסוי. בעתיד ייבנה מפעל ייצור מתקדם שיאפשר לספק מוצרים ביולוגיים בכמויות גדולות ובתקני האיכות הנדרשים על מנת לאפשר למיליוני חולים לקבל את הטיפול הרפואי שמפותח בפלוריסטם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות