אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נביעות הפסיקה לשאוב מים בגלל הסופה, במי עדן כבר חזרו לייצור צילום: יובל חן

נביעות הפסיקה לשאוב מים בגלל הסופה, במי עדן כבר חזרו לייצור

נביעות הודיעה כי קיבלה אמש תוצאות בדיקות שהראו כי קיימת סטייה באיכות המים במעיין "עין זהב". במי עדן חזרו היום לפעילות ייצור מלאה

14.12.2010, 09:34 | גיל קליאן

חברת נביעות הודיעה הבוקר (ג') לבורסה בתל אביב כי הפסיקה לשאוב מים במעיין "עין זהב" בגלל תנאי מזג האוויר החריגים בתחילת השבוע. החברה דיווחה כי הפסיקה לשאוב את המים בתחילת שבוע זה, בציפייה לקבלת בדיקות איכות של המים במעיין. החברה קיבלה אמש את בדיקות האיכות - שהראו כי אכן קיימת במעיין סטייה באיכות המים.

נביעות מציינת כי המים הנמצאים כעת בנקודות המכירה בטוחים לשימוש - ולא צפויים חוסרים במוצרי החברה בנקודות המכירה.

ל"כלכליסט" נודע, כי במי עדןחזרו לפעילות ייצור המים, לאחר שהפסיקו לשאוב גם כן בגלל תנאי המזג האוויר. אתמול היתה בעיה באיכות המים במעיינות של מי עדן - אך זו נפתרה היום והחברה חזרה לייצור תקין.

ההערכה של נביעות למלאים נסמכת על הערכה לפיה תחזור החברה לייצור תקין עד סוף השבוע. אם עד סוף השבוע משרד הבריאות לא ייאשר לחברה לחזור ולייצר, נראה כי יתכן ויהיו חוסרים במוצרי נביעות על המדפים.

נביעות מציינת עוד, כי נערכה למזג האוויר הסוער עם ייצור מוגבר.

הפסקת השאיבה הנוכחית מגיעה פחות משנה אחרי "משבר המים" - שחייב את נביעות, לצד מי עדן, להפסיק כליל את שאיבת המים עקב זיהות במעיינות. אז, הזיהום נגרם מגשמים עזים שירדו באזור המעיינות בצפון הארץ. אלה יצרו סחף, שזיהם את המעיינות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ועל מי ברז אין שום פיקוח ואפשר לקבל סולר בברז הבייתי
אין מה להשוות את מערך הבקרה של חברות המים המינרלים למערך הבקרה של מיי הברז לשתייה. כאשר ישנו ליקוי הכי קטן במים שמספקות חברות המים המינרלים אז השאיבה מפסיקה מייד, אולם בכל מה שנוגע לברז המים הבייתי מודיעים על ליקוי רק כשהתושב מגלה את זה . בדיוק מה שקרה בצפת אתמול - האנשים קיבלו בברז המים הבייתי שלהם מים עם סולר!! אתם קולטים את זה - סולר!! המזל הוא שלסולר יש ריח ומייד מגלים את זה - אבל מה עם כל החומרים המסוכנים שחודרים למים ואין להם טעם וריח - כמו מתכות כבדות, אזבסט וחנקות?? חומר למחשבה...
דלית , מרכז  |  14.12.10
לכל התגובות