אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עתיד ורוד: מה בדיוק "יחזק אותנו מול משברי היומיום"? צילום: בלומברג

עתיד ורוד: מה בדיוק "יחזק אותנו מול משברי היומיום"?

אחרי הטורקיז של 2010, בחברת פנטון מכתירים את הצבע שישלוט ב-2011: ורוד-יערה איטלקית, המוגדר כ"אמיץ לב, בטוח בעצמו, מלא חיים - גיבור חדש לעולם"

14.12.2010, 11:57 | דקל גודוביץ

התיאור המפואר שתקראו כאן אולי מתאים להכתרת מלך, אבל מדובר בסך הכל בצבע. "אמיץ לב, בטוח בעצמו, מלא חיים - גיבור חדש לעולם. צבע לכל יום, שאין בו דבר יומיומי", כך מהללים בחברת הצבעים פנטון את הצבע החדש שלהם ל־2011. כמדי שנה בוחרים בפנטון את הצבע שיהיה לטרנד של השנה הבאה, והפעם נבחר צבע ורוד שבחברה קוראים לו על שם פרח היערה האיטלקית (Honeysuckle), או במספרו הקטלוגי המדויק: 2120–18, והוא מחליף את הטורקיז, שהיה הטרנד של 2010, למקרה שלא שמתם לב.

בעוד שהטורקיז היה, לטענת מנכ"ל פנטון לאטריס אייזמנן, "צבע שסימל אסקפיזם", הצבע החדש "יחזק אותנו בהתמודדות עם משברי היומיום במרץ ובעוצמה". הוא מסתכל על לחייו הוורדרדות והדינמיות של הצבע החדש, ויודע שהוא שיעזור לנו להתמודד עם אסונות טבע, טרור ומתחים.

 

חנות של ורסצ חנות של ורסצ'ה בניו יורק | צילום: בלומברג חנות של ורסצ

 

 

בפנטון ממליצים להשתמש בו באופנת נשים ובקוסמטיקה, ובעניבות, חולצות ובגדי ספורט לגברים. בעיצוב פנים הם ממליצים להוסיפו כניחוח עדין לכריות או כלי מיטה, ולחפצים קטנים כמו פמוטים וכוסות, מפות ותחתיות שולחן במטבח. אפשר גם להשתמש בו לחידוש ארונות המטבח או לצביעת אזורים שלמים בבית. בכל מקרה הם הוסיפו אזהרה: השימוש בצבע הזה ממכר. פרטים: http://tiny.cc/yk8l3.

 

פמוט מארץ הפלאות

 

המעצב האמריקאי סטפן ג'ונסון יצר לחברת Artecnica סדרה של פמוטים בשחור או לבן מאלומיניום ממוחזר הנקראת Wonderland, ומורכבת מדמויות מעולם "אליס בארץ הפלאות" שמצא המעצב בשוקי עתיקות באנגליה. רכישה באתר האינטרנט של החברה.

פרטים: http://tiny.cc/5qwga.

פמוטים מאלומניום ממוחזר בעיצוב סטפן ג פמוטים מאלומניום ממוחזר בעיצוב סטפן ג'ונסון פמוטים מאלומניום ממוחזר בעיצוב סטפן ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות