אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המכוניות החמות של 2011

המכוניות החמות של 2011

שנת 2010 מסתיימת בעוד פחות משבועיים בשיא מכירות של כל הזמנים, אך בענף הרכב כבר ממתינים בציפיה לדגמים הבולטים של שנת 2011. "כלכליסט" סוקר את המכוניות הבולטות, שיגיעו בקרוב לסוכנויות

20.12.2010, 07:56 | תומר הדר

2010 כבר כמעט מאחורינו ובענף הרכב יכולים לפתוח בקבוקי שמפניה ולציין שיא מכירות של כל הזמנים. רגע לפני ש-2011 מגיעה, "כלכליסט" סוקר את המכוניות הבולטות, שיגיעו בקרוב לסוכנויות ברחבי הארץ.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: דגמי מכוניות 2011 (27 תמונות)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בואו נדבר על מה שבאמת חשוב
הפקקים במדינה הזאת. 6:30 בבוקר אתה כבר על הכביש וכבר יש פקקים. אם זה לא טירוף אז מה כן? מה כאילו, אנשים.. אתם באמת לא משתגעים מלבלות מינימום שעתיים על הכביש כל יום בגלל פקקים כשבפועל זה אמור היה להיות חצי שעה הלוך-חזור גג? לא חרם? אני נוסע לי כל בוקר יחד עם כל עם ישראל וחושב לעצמי... איזה עבדים כולנו. משתעבדים לעבודה. לשעות הנוספות. כאילו שהקידום בעבודה יועיל לי במשהו. זה רק ידרוש ממני יותר אחריות, יותר שעות נוספות, המשכורת אולי תגדל במעט אבל במקביל האינפלציה תעלה כל-כך שזה לא ישנה בכלל. העיקר שלכולם יש ליסינג ולא צריכים להגיע פיזית למוסך. חיים דבש יש לנו מה אני אגיד לכם. ממש כיף לי שיש לי 3 שעות ביום בקושי לעצמי, ואיפשהו נכנסים שם ארוחת ערב ומקלחת, וזה בתור רווק, אז מה יהיה כשאהיה נשוי? לא רוצה לחשוב על זה אפילו. איזה דיכ. אבל הכי כיף זה שאתה יוצא מהעבודה והכל כבר סגור. סידורים? אפשר לשכוח מזה. שאני אצא בבוקר לסידורים על חשבון הנטו שצריך להיכנס לי חודש הבא? אין מצב אח שלו. אז מה זה משאיר לי? את יום שישי לבלות את כולו בסידורים שאיכשהו עוד כן אפשר לעשות ביום הזה במקום לנוח ולשכוח מהשבוע שהיה. אה אבל הכי הכי כיף זה שאני יכול להסתכל קדימה בציפייה לקנות בית יום אחד, ולא להתעסק בקקה הזה שנקרא שכירות ומשכיר כל כמה שנים שחוטפים איזה ג'ננה כי הם קראו או שמעו ידיעה איפשהו שהמחירים עולים אז הם החליטו שגם אצלם הם עולים בלי שום קשר לכלום. NOT.
ירון , מרכז  |  20.12.10
לכל התגובות