אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיר סטרים: גל ארז ועופר עמיר מאיימים בנקיטת הליכים משפטיים נגד בעלי המניות צילום: דודי חסון

פיר סטרים: גל ארז ועופר עמיר מאיימים בנקיטת הליכים משפטיים נגד בעלי המניות

מספר בעלי מניות פנו לרשות ני"ע בבקשה לפתוח בחקירה נגד בעלי החברה. ארז ואמיר התריעו כי ינקטו בצעדים משפטיים: "מדובר בהפרחת ויצירת עלילות שווא על מנת לפגוע בתדמיתנו"

21.12.2010, 12:38 | גולן חזני
הסערה בחברת פיר סטרים נמשכת. ארבעה בעלי מניות בחברה: עופר שליו, בועז לבקובסקי, רפאל רז ומיכאל פולק, קיבלו השבוע התראה טרם נקיטת הליכים משפטיים מטעמם של בעלי השליטה בחברה גל ארז (שהשתתף בתוכנית "הישרדות")ועופר עמיר.

במכתבם מאשימים השניים את בעלי המניות בפתיחתה של "מלחמת חורמה" וטוענים כי אלה פנו, בין היתר, לרשות לני"ע בידיעה שמדובר מלכתחילה בתלונה חסרת שחר על מנת שזו תנקוט בהליכי נפל פליליים נגד גל ארז ועופר עמיר. עוד טוענים השניים כי בעלי המניות פעלו נגדם ב"הפרחת ויצירת עלילות שווא מעל כל במה על מנת לפגוע בתדמיתנו והטיל בנו רבב".

עו"ד תומר ברם, ממשרד ברם דחוח ושות', המייצג את בעלי המניות בחברה, שלל את טענות ארז ואמיר והשיב לבא כוחם: "אין בכוונתנו להיכנס להתנצחות אישית ולטענות חסרות השחר שהוטחו במרשנו. נדמה כי שיטת 'הולכת האימים' היא דווקא מנת חלקם של מרשייך. מרשינו ימשיכו לפעול, בהתאם לדין, למיצוי זכויותיהם. זכויות שמרשייך דואגים לדרוס, באופן אישי, גם ברגעים אלו ממש".

כזכור, פנו לאחרונה בעלי המניות ליו"ר הרשות לני"ע , פרופ' זוהר גושן, בבקשה לפתוח בחקירה נגד החברה והדירקטורים שכיהנו ומכהנים בה. לטענתם "יש לחקור ולבדוק חשדות לעבירות על הוראות הדיווח שנקבעו בחוק ובתקנות. מדובר בדיווחים חסרים ודיווחים מטעים של החברה לאורך למעלה משלוש שנים".

כמו כן, בעקבות בקשה שהגישה פיר סטרים לבית המשפט המחוזי בת"א להסדר נושים, הגיש עו"ד ברם לפני כשבועיים את התנגדותם של בעלי מניות בחברה להסדר. במקביל, הוגשו בימים האחרונים כתבי התנגדות נוספים לבית המשפט. אחד מבעלי המניות ועובד לשעבר של החברה, עידו טל, ציין בכתב ההתנגדות כי: "מדובר בבקשה חריגה, של חברה בעלת הון לא מבוטל, שאיננה נמצאת במצב של חדלות פרעון, ואיננה מבקשת או זקוקה להביא להבראת החברה. דומה כי מדובר בבקשה מתחכמת אשר במקרה הטוב נועדה למנוע מבתי המשפט המוסמכים להכריע בתביעות שהוגשו ויוגשו נגד החברה וחלק ממנהליה, וסביר להניח כי כל מטרתה היא להיטיב את מצבם של  גל ארז ועופר עמיר, אשר שולטים בחברה ומנהלים אותה לפי ראות עיניהם".

גם חברת ברנדקום, נושה של פיר סטרים, התנגדה נחרצות להסדר נושים: "ההסדר המוצע נועד לבוא על חשבון נושי החברה תוך סיכול יכולתם לפעול לגביית מלוא חובות החברה כלפיהם. מדובר בבקשה מעורפלת שרב הנסתר בה על הגלוי ולא בכדי, ושממילא אינה מקיימת את דרישות הדין".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות