אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": דודי ורטהיים מנהל מו"מ ראשוני להשקעה ביוניסל

בלעדי ל"כלכליסט": דודי ורטהיים מנהל מו"מ ראשוני להשקעה ביוניסל

בנו של בעל החברה המרכזית למשקאות, מוזי ורטהיים, עשוי להשקיע 25 מיליון שקל בחברה המתמחה באספקת שירותי תוכן סלולריים

23.12.2010, 07:05 | גולן חזני

דודי ורטהיים, בנו של בעלי החברה המרכזית למשקאות קלים מוזי ורטהיים, מנהל מגעים ראשוניים להשקעה של כ־25 מיליון שקל בחברת התקשורת הסלולרית יוניסל. על פי המגעים המתנהלים בין הצדדים, אמור ורטהיים להשקיע את רוב הסכום בחברה עצמה ולהביא לדילול של אחזקות בעלי המניות בחברה. המגעים נערכים סביב שווי חברה של 80–100 מיליון שקל ליוניסל.

יוניסל שהוקמה בשנת 2001 מתמחה בפיתוח טכנולוגיות סלולריות מתקדמות ובאספקת שירותי תוכן סלולריים. בעלי המניות הבולטים בחברה הם קרדן הבורסאית, הנמצאת בשליטת יוסף גרינפלד, אבנר שנור ואיתן רכטר ומחזיקה בכ־31.4% ממניות החברה, ואליעזר פישמן המחזיק בכ־20% מהמניות. פישמן קיבל את מניות החברה בשנת 2007, כאשר מכר ליוניסל את טיפקום, החברה הראשונה שפעלה בארץ בתחום התוכן הסלולרי - רכישה שהביאה לצמיחה משמעותית בהכנסות יוניסל.

ורטהיים הבן - המיועד בעתיד "להחזיק את ההגה של קוקה־קולה", כפי שחשף לאחרונה "כלכליסט", נחשב לדמות אנונימית בעולם העסקים הישראלי. תווי פניו אינם מוכרים, והוא אינו נוהג לפקוד אירועים מתוקשרים. הוא לא נוהג ליזום פגישות, ומי שרוצה לפגוש בו עובר סינון קפדני.

בשנתיים האחרונות החל ורטהיים לגלות מעורבות גדולה יותר בעסקי אביו. הוא מונה לדירקטור עם אחותו דרורית בחברה המרכזית למשקאות קלים, ואף מונה לממלא מקום של אביו כיו"ר דירקטוריון החברה. כמו כן קיבל את השליטה בחברת האחזקות המשפחתית, שמחזיקה בחברות ציבוריות כגון אלוני חץ וקמור וכן בזכיינית ערוץ 2, קשת.

דודי ורטהיים סירב להגיב לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות