אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - מתלבשים עלינו: השרים וסגניהם יקבלו תוספת של כ-220 שקלים עבור ביגוד צילום: יותם פרום

בלעדי ל"כלכליסט" - מתלבשים עלינו: השרים וסגניהם יקבלו תוספת של כ-220 שקלים עבור ביגוד

ועדת הכספים צפויה לאשר בשבוע הבא תוספת בקצבת הביגוד וההלבשה, כך שזו תעמוד על כ-2,500 שקלים בשנה

23.12.2010, 18:52 | תומר אביטל

השרים וסגני השרים יקבלו תוספת של 220 שקלים לפחות בשנה לרכישת ביגוד והלבשה. לפיכך, הקצבה של כל שר וסגן שר תתקרב ל-2,500 שקלים.

מדי יולי מקבלים חברי הממשלה החזר כספי במשכורתם נגד קבלות שהציגו עבור הוצאות ביגוד במהלך השנה הקודמת. קצבת הביגוד עבורם גבוהה מזו של שאר עובדי המדינה במאות שקלים, וב-2009 עמדה על כ-2,250 שקלים. בשבוע הבא צפויה ועדת הכספים לאשר תוספת בקצבה עבור הרכישות שביצעו חברי הממשלה ברשתות הביגוד במהלך 2010. לפי ההערכות, התוספת תהיה צמודה לעליית המדד בשנתיים האחרונות ותעמוד על כ-10% אחוזים, כלומר כ-220 שקלים נוספים, לכל הפחות. ראוי לציין שבנות הזוג של שרי החוץ והביטחון זוכות גם הן לסכומים זהים עבור הוצאות ההלבשה.

למרות ההטבה המשמעותית, השרים יכולים רק ללטוש עיניים למלתחה של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו, שאותה מממן הציבור. לפי החוק, ראש הממשלה ובת זוגו זכאים להחזר הוצאות ביגוד והוצאות נלוות הנדרשים להופעה ייצוגית, בסכום של כ- 46 אלף שקל בשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
תוספות לשכר, תוספות לביגוד -שיא החוצפה
למה אנחנו צריכים לממן כל תוספת כזאת שלהם? בשביל מה המשכורות הגבוהות שהם מקבלים? רק לקחת, ולקחת. אני מקווה שחוסר שביעות הציבור יתבטא בבחירות. נכון שכולם מושחטים, אבל אם הם יראו שזה עולה להם במנדטים אולי הם יחשבו פעמיים לפני כל גניבה שכזאת. במצב הנוכחי ביבי רואה שהוא יכול לעשוק אותנו כי אכפת לנו רק מפוליטיקה.
סטודנטית , חיפה  |  25.12.10
23.
צריך להדק את הפיקוח על העלמות מס
ככל שהשחיתות גוברת בצמרת יהדקו את הפיקוח עלינו מה לעשות צריכים עוד כסףףףף תראו לקראת השנה הבאה יקימו עוד יחידות שיחפשו אצלינו כל שקל פנוי בטוח שימציאו עוד סוגי מיסים לממן את כל השחיתות אם משהו יכול להסביר לי איך חבר כנסת כשנכנס לתפקיד במצב כלכלי ממוצע יוצא אחרי קדנציה אחת עם בתים בשווי מליונים. זה בטוח לא מהמשכורת. למה אף אחד לא בודק את זה... דרך אגב....באיזה מקום אנחנו ברשימת המדינות המושחתות???
פרייר  |  25.12.10
לכל התגובות