אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על מעלה מחירים: "בעקבות עליית מחירי הדלק" צילום: צביקה טישלר

אל על מעלה מחירים: "בעקבות עליית מחירי הדלק"

החל מה-3 בינואר 2011 יעלה היטל הדלק, המהווה חלק ממרכיב מחיר כרטיס הטיסה, ב-16-8 דולר לכיוון

26.12.2010, 14:27 | יסמין גיל

אל על תעלה את היטל הדלק המהווה חלק ממרכיב מחיר כרטיס הטיסה, החל מה-3 בינואר 2011, "בעקבות עליית מחירי הדלק הסילוני למחירי שיא", דבר הודעת החברה. מדובר בהעלאה של 8 עד 16 דולר לכיוון, בהתאם ליעד. העלייה לא תחול על כרטיסים שיונפקו עד 2 בינואר. כמו כן, תוספת הדלק המשולמת על ידי חברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה, בעת מימוש כרטיס בונוס, לא תשתנה.

היטל הדלק ליעדים קצרים: קהיר, אתונה, סופיה ובוקרשט, יעלה בשמונה דולר לכיוון, ויעמוד על 58 דולר לכיוון; היטל הדלק ליעדים בינוניים באירופה, יעלה אף הוא בשמונה דולר לכיוון, ויעמוד על 105 דולר לכיוון; היטל הדלק ליעדים ארוכי טווח: צפון ודרום אמריקה, המזרח הרחוק ודרום אפריקה, יעלה ב-16 דולר לכיוון, ויעמוד על 204 דולר לכיוון.

סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים בחברה, דוד מימון, מסר: "מחירי הדלק הסילוני שבו לעלות וחזרו לגובה שיא. מגמה זו מחייבת אותנו להתאים עצמנו למחירים החדשים, כפי שנעשה על ידי מרבית חברות התעופה בעולם. מבחינת הצרכן הישראלי, גם לאחר עדכון המחירים, המחיר הריאלי של כרטיסי הטיסה בשקלים נשאר דומה לזה שהיה לפני שנה, זאת בשל שחיקת שער החליפין של הדולר אל מול השקל".

נציין כי במהלך השנה האחרונה לא העלתה החברה מחירים והיא תסכם את 2010 - שנתו הראשונה של המנכ"ל החדש, אליעזר שקדי - ללא עליית מחירים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות