אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקספון תציע אינטרנט באישור הרבנים צילום: גיא אסיאג

אקספון תציע אינטרנט באישור הרבנים

לדברי החברה, שתציע גישה לתכנים מסוננים, היא היחידה שקיבלה את הסכמת ועדות הרבנים לענייני תקשורת. ספקיות האינטרנט הגדולות כבר פועלות בתחום

28.12.2010, 13:27 | גילעד נס

חברת 018 אקספון, המספקת שירותי שיחות בינלאומיות וקישוריות אינטרנט (ISP), תציע בקרוב ללקוחותיה חיבור לאינטרנט עם סינון תכנים. השירות, שיקרא "נתיב 018", מיועד לקהל הדתי והחרדי. הוא יוצע בשיתוף פעולה עם חברת "נתיב" מבית סיימון טכנולוגיות, שפיתחה שירותי הגנה וסינון תכנים באינטרנט,

לדברי אקספון, המוצר שלה הוא היחיד שקיבל את הסכמת ועדות הרבנים לענייני תקשורת, ולפיכך יכולים אמצעי התקשורת החרדיים לפרסם את השירות. החברה, שנרכשה לפני מספר חודשים בידי חברת מרתון תקשורת של חזי בצלאל, פעילה מאוד במגזר החרדי בזכות שירותי השיחות הבינלאומיות שלה, ומאז נכנסה לשוק זה בשנת 2004 הביאה להורדת מחירים בקרב כל הספקיות.

בשוק האינטרנט הישראלי פועלות מספר יוזמות העוסקות במתן שירותי אינטרנט מסוננים לקהלים שונים. לפני כשנתיים רכשה נטויז'ן את השליטה בספקית האינטרנט המסונן "רימון". גם סלקום מציעה מחודש מארס האחרון שירות אינטרנט סלולרי מסונן, בשיתוף פעולה עם רימון.

לרימון גם פעילות בשם "אתרוג", המיועדת לציבור החרדי, ומספקת אינטרנט מסונן ברמה מוקפדת יותר, שלעתים מאפשרת גישה רק לשירותי דואר אלקטרוני ולמספר אתרים שנקבעו מראש. ספק נוסף הוא חברת "מורשת", שאת שירותיה מציעות בזק בינלאומי, סמייל ופרטנר. בנוסף, מאפשרות ספקיות האינטרנט ללקוחותיהן לשלם עבור שירותי סינון תכנים , כדוגמת זה המוצע בידי חברת iCognito, המתבסס על התקנת תוכנה במחשבי הלקוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות