אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי בא למשחק של קליבלנד? אף אחד צילום: איי אף פי

מי בא למשחק של קליבלנד? אף אחד

הקאבס הפכו לקבוצה שמושכת הכי מעט צופים ב-NBA. מיאמי היט של האקס לברון ג'יימס, לעומת זאת, מושכת הכי הרבה

28.12.2010, 18:41 | אסף רותם

מיד לאחר שלברון ג'יימס הודיע ש"הוא לוקח את הכישרון שלו לסאות' ביץ', למיאמי", האוהדים המתוסכלים בקליבלנד התאספו סביב דגל השנאה שהרים הבעלים של קבוצתם, הקאבלירס, דן גילברט. האוהדים נותרו נאמנים לגילברט: גם כיום, לאחר שליש עונה, כאשר הקבוצה איבדה כל סיכוי לפלייאוף, האולם בקליבלנד עדיין מלא, בעיקר כי הקבוצה הכירחה את האוהדים לקנות מנויים הרבה לפני ההחלטה של לברון. אבל הטריק הזה לא יפעל פעמיים.

על מה שיקרה לקבוצה ביציעים בעונה הבאה ניתן ללמוד ממה שקורה לה מחוץ למדינת אוהיו החביבה: קליבלנד קאבלירס היא הקבוצה הכי פחות מעניינת. זו עובדה – קליבלנד היא האחרונה בממוצע הקהל שהיא מושכת בערים אחרות, במשחקי החוץ. מי ראשונה? זה די ברור – מיאמי של לברון ג'יימס.

והנה המספרים: בלבד כאשר החבורה מקליבלנד מגיעה לעיר, התפוסה ביציעים היא של 75% בלבד, לעומת תפוסה של 99.8% כאשר לברון, דוויין וייד וכריס בוש מגיעים. אחרי לברון תמצאו כמובן את הלייקרס, עם קובי בריאנט השנוא, שממלא איצטידיונים בתפושה של 97.7%. גם הקבוצה השלישית בדירוג, שיקגו בולס, מציגה סופטסטאר בהתהוות – דריק רוז. במילים אחרות, סופרסטארים ממלאים לא רק את האולם הביתי – הם ממלאים כל אולם אליו הם מגיעים.

חמש הקבוצות הנצפות ביותר במשחקי חוץ:

מיאמי היט – 99.8%

לוס אנג'לס לייקרס – 97.7%

שיקגו בולס – 97.3%

בוסטון סלטיקס – 94.2%

יוטה ג'אז – 94%

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות