אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד מרכז מסחרי לביג בארה"ב: הפעם בנבראסקה צילום: עמית שעל

עוד מרכז מסחרי לביג בארה"ב: הפעם בנבראסקה

ביג מרכזי קניות רכשה 55% ממרכז קניות באומהה תמורת 65 מיליון דולר. המרכז משתרע על שטח של 41.5 אלף מ"ר בנוי ושיעור התפוסה שלו 95%

30.12.2010, 12:45 | שירלי ששון-עזר

ביג מרכזי קניות מדווחת היום (ד') על השלמת רכישת כ-55% מהזכויות במרכז הקניות Village Point באומהה, נבראסקה, ארה"ב באמצעות החברה הבת, ביג USA. שווי העסקה עמד על 118 מיליון דולר, וחלקה של ביג בעסקה עמד על כ-65 מיליון דולר.

מדובר במרכז לייפסטייל מודרני שבנייתו הסתיימה בשנת 2004. המרכז משתרע על שטח של 41.5 אלף מ"ר בנוי. שיעור התפוסה במרכז כיום עומד על כ-96% והוא מאוכלס על ידי יותר מ-50 שוכרים, ביניהם גאפ, בננה רפבליק, אפל ובסט ביי. על פי דיווח החברה, דמי השכירות השנתיים הצפויים לשטח שבו נרכשו הזכויות הם כ-9.2 מיליון דולר. המרכז מנוהל על ידי חברת RED Development שתמשיך לנהלו תמורת דמי ניהול.

אומהה היא העיר הגדולה ביותר במדינת נברסקה בארה"ב, ואוכלוסייתה הינה קרוב ל-500 אלף בני אדם. האזור המטרופולוני בו היא מצויה כולל כ-850 אלף נפש. ביג מדווחת כי על פי בדיקות שעשתה האזור נהנה משיעורי אבטלה מהנמוכים בארה"ב.

בגין המרכז עמדה הלוואה קיימת בסך מצטבר של כ-77 מיליון דולר ארה"ב, שחלקה היחסי שהסתכם בכ-42.5 מיליון דולר, הוסב על שם ביג ובהתאם הופחת ממחיר הרכישה, כך שהזרמת ההון שנדרשה עמדה על כ-22.5 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות