אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה דוברים צריך מופז? צילום: יותם פרום

כמה דוברים צריך מופז?

את יו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ שאול מופז, מדבררים עוזר פרלמנטרי, יועץ תקשורת ודובר הוועדה המשרת אותו גם מחוץ לכנסת

31.12.2010, 10:54 | תומר אביטל

כתבי הכנסת לא נאלצו לעבוד קשה כדי לדעת מה ח"כ שאול מופז חושב על תקציב הביטחון סביב הדיונים שהיו בוועדת החוץ והביטחון בשבוע שעבר. את ח"כ מופז דבררו לא פחות משלושה אנשים שונים: העוזר הפרלמנטרי האישי שלו, עו"ד גור מוטולה, ודובר הוועדה מטעם הכנסת.

כמו חברי כנסת רבים, מופז משתמש באחד מהעוזרים הפרלמנטריים שלו, רועי לוי, בתור דובר כדי שינהל את תדמיתו התקשורתית. אולם מתברר כי מופז משתמש לאחרונה גם בשירותי הייעוץ התקשורתי של עו"ד מוטולה ממשרד הייעוץ והאסטרטגיה פאר לוין.

אולם שני אלה אינם מספיקים למופז. לחבר הכנסת גם דובר השלישי, אסף דורון, הצמוד לוועדת החוץ והביטחון, שמופז התמנה ליו"ר שלה לאחרונה. עם זאת, דורון מדברר את מופז גם בנושאים שמחוץ לתחום הוועדה. השבוע התלווה דורון למופז לכנס שגרירים שנערך במשרד החוץ, ואף שיגר לכתבים את נאומו של מופז. בניגוד למופז, רוב יושבי ראש הוועדות נמנעים משימוש בייעוץ תקשורתי חיצוני. כמו כן, דוברי הוועדות צמודים אך ורק לדיונים שמתרחשים בין כותלי הכנסת.

דורון, דובר הוועדה, בחר שלא הגיב. לוי מסר בתגובה: "אני הכתובת בכל הנושא של הדוברות האישית של שאול מופז. עו"ד מוטולה אינו משמש דוברו של ח"כ שאול מופז. מופז פועל בהתאם למצופה והמתבקש מתפקידו ומעמדו".

מוטולה ביקש להפנות את בקשת התגובה לאיתן לוין מהמשרד שבו הוא עובד; לוין סירב להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות