אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השופטת אלשיך: השלכת הנעל על השופט סגל – מחדל צילום: עמית שעל

השופטת אלשיך: השלכת הנעל על השופט סגל – מחדל

אלשיך: "אני מאמינה ומקווה כי האירוע ייחקר עד תום, ותוסקנה המסקנות כלפי כל המעורבים, שכן, כפי שהדברים נראים היה כאן מחדל"

02.01.2011, 13:34 | ענת רואה

במקביל למתן הכרעת הדין הדרמטית של משה קצב, ביום חמישי בבוקר, הקריא שופט בית המשפט המחוזי בירושלים צבי סגל את הכרעת הדין שלו בתיק רצח. לאחר שקבע כי הוא מרשיע את הנאשם – הנאשם נטל נעל והשליך אותה לעברו של השופט.

הנאשם, נאיף אבו סרחאן, הורשע ברצח שלוש נשים לאחר שדרדר את המכונית שבה ישבו לתהום. מאבטח שעמד בסמוך לנאשם הצליח להסיט את הנעל ממסלולה והשופט סגל נחבל קלות בלבד ולא נזקק לטיפול רפואי.

הבוקר שיגרה השופטת ורדה אלשיך, יו"ר נציגות השופטים הארצית, מכתב לשופט סגל אשר הופץ במקביל לכלל השופטים, והביעה את מחאתה החריפה בעקבות האירוע. אלשיך כתבה במכתב כי היא מבקשת "להביע הזדעזעות עמוקה מהמקרה".

"אני שמחה, בראש ובראשונה כי הפגיעה הפיזית בך לא הייתה חמורה, הגם שיכולה הייתה להיות", כתבה אלשיך והוסיפה, "אני מאמינה ומקווה כי האירוע ייחקר עד תום, ותוסקנה המסקנות כלפי כל המעורבים, שכן, מעבר למעשה הנאשם, כפי שהדברים נראים היה כאן מחדל".אלשיך הודיעה במכתבה כי המקרה החמור לא יעבור לסדר היום.

מדובר בפעם השנייה בה מושלכת נעל על שופט, כשבמקרה הקודם השליך פיני כהן נעל על נשיאת בית המשפט העליון דורית ביניש, שבר את משקפיה וגרם לכך שהיא נפלה מכסאה. כהן נידון לעונש של 3 שנות מאסר שהופחת בהמשך ע"י בית המשפט המחוזי ובהסכמת הפרקליטות לשנתיים בלבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות