אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שתיכננה הנפקה: ריל אימג'ינג תמוזג לשלד הבורסאי בי קונטקט

אחרי שתיכננה הנפקה: ריל אימג'ינג תמוזג לשלד הבורסאי בי קונטקט

ריל אימג'ינג ניסתה בעבר לגייס לפי שווי חברה של 150-130 מיליון שקל. החברה מפתחת טכנולוגיה בתחום ההדמיה לגילוי מוקדם של סרטן השד

03.01.2011, 16:15 | גיל קליאן

אחרי שתיכננה להנפיק את מניותיה בבורסה בתל אביב - ריל אימג'ינג נכנסת לאחד העם בדלת האחורית. השלד הבורסאי בי קונטקטהודיע כי הוא חתם על הסכם עם ריל אימג'ינג לפיו ירכוש את החברה תמורת הקצאת מניות שיהוו 86.7% ממניות בי קונטקט.

ריל אימג'ינג ניסתה בעבר לגייס לפי שווי חברה של 150-130 מיליון שקל.

ריל אימג'ינג מפתחת טכנולוגיה חדשנית בתחום ההדמיה לגילוי מוקדם של סרטן השד. הטכנולוגיה Multi dimensional Infra Red Analysis או בקיצור MIRA, משלבת רכישת תמונה תרמית תלת־ממדית וניתוח אלגוריתמים מתקדם, ומאפשרת הדמיה תרמית של השד ללא מגע, ללא כאבים וללא חשיפה לקרינה.

החברה יצאה לדרך בשנת 2006. המייסדים, בועז ארנון (מנכ"ל החברה) ואורי אילן, הם יזמים בעלי ניסיון בתחום האלקטרואופטיקה והמכשור הרפואי, והם נעזרו גם בניסיונם הצבאי כדי לפתח את המוצר.

עם משקיעי החברה בארץ, נמנים אבי פישר ועו"ד רובי בכר וכמו כן משקיעים פרטיים מהמשפחות המובילות במשק. המשקיעים המובילים בחברה הינם האחים היהודיים דייויד וסיימון ראובן.

יו"ר דירקטוריון ריל אימג'ינג הוא פרופסור משה מני. מני כיהן בעבר כנשיא אוניברסיטת ת"א והוא גם הדירקטור הוותיק ביותר בחברת טבע - ומשמש בתפקיד זה 23 שנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות