אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הפארק שהפך לפארק מים צילום מסך: Youtube

Play: הפארק שהפך לפארק מים

וגם: 100 עובדות שלמדנו בשנה אחת, הסרטים הכי טובים שמותאמים לאינטרנט, להכין כוס תה כמו שצריך ומשחק היגיון שישלח אתכם להילחם בשדים

04.01.2011, 21:17 | שי רינגל

פארק תת מימי

כשהשלגים בפארק האוסטרי הזה נמסו התברר שהמקום כולו מכוסה בכמעט מטר של מים, מה שמאפשר צלילה בתוך הפארק. המים שנוצרו מהשלג צלולים ונקיים והצמחיה נשארה שלמה. סרטון פסטורלי במיוחד, גם בזכות המוזיקה ברקע.

 

דברים שלמדנו השנה

 

ידעתם שגורילות משחקות תופסת? או שדבורים מחכימות בחלקים מסוימים של היממה? ה-BBC אסף את העובדות המשונות והנהדרות ביותר שלמדנו מידיעות חדשותיות בשנה החולפת, ומציג בפנינו את 100 הדברים שפשוט לא ידענו עד 2010. לצד כל עובדה משונה מופיע קישור לידיעה המלאה, ועכשיו רק צריך למצוא מה לעשות עם כל הידע החדש שרכשנו.

(וכמה חברים מאבדים אנשים שמתאהבים?)

סרטי האינטרנט הטובים של השנה החולפת

 

ב-The Awl הכינו רשימה של כמה מסרטי הרשת הכי טובים של 2010. לא מדובר על בדיחות בנות שתי דקות או על סרטוני חתלתולים (למרות שיש פה חתול אחד): אלה סרטים אמיתיים, שפשוט מתאימים יותר להקרנה ברשת לאינטרנט. לא חסרים כאן סרטים יפהפיים ומרגשים, ולמי שמחפש דברים יותר מוכרים - גם אוקיי גו ברשימה. נחמד לראות את כל סרטי האינטרנט הטובים מקובצים למקום אחד, ול-Awl יש טעם משובח. אחד מהסרטים שהכי אהבנו ברשימה הוא I Still Have A Soul .

שדים לקחו את הבת שלי!

לא הייתם מצפים ממשחק עם שם כזה להיות משחק היגיון, נכון? אתם אמנם הורגים שדים, אבל תצטרכו להפעיל את השכל בשביל זה. הניחו קופסאות במקומות אסטרגיים כדי לפגוע בכוח של השדים, להאט אותם, להרדים אותם - ובסוף גם להרוג אותם. לא קל עם היצורים האדומים האלה.

(הם הולכים להתחרט על זה!)

  , צילום מסך: newgrounds.com צילום מסך: newgrounds.com   , צילום מסך: newgrounds.com

לדעת להכין כוס תה

 

החורף מבקר אותנו קלות, ורגע לפני שהוא שוב בורח, הנה ההזדמנות ללמוד איך מכינים כוס תה - בדיוק, אבל בדיוק כמו שצריך. לקרוא, לזכור ולשנן.

(שלא תעשו בושות בשעת התה)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות