אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנבחרת הפלסטינית תצא לטור בפקיסטן

הנבחרת הפלסטינית תצא לטור בפקיסטן

נבחרת הכדורגל של הרשות היא היחידה שהסכימה להגיע למסע משחקי ידידות במדינה מוכת הטרור

05.01.2011, 12:32 | סוכנויות הידיעות

הנבחרת הלאומית הפלסטינית תבקר בפקיסטן בחודש הבא, במסגרת מאמצי המדינה המארחת להחזיר את הספורט הבינלאומי למדינתם מוכת הטרור.

"נבחרת הכדורגל הלאומית הפלסטינית צפויה לבקר בפקיסטן ותשחק בטורניר של שני משחקים. הטורניר יסייע לנו להחיות את הספורט הבינלאומי", אמר לעיתונאים נשיא פדרציית הכדורגל הפקיסטנית פייסל סלאח חייאט.

קבוצות בינלאומיות סירבו לבקר בפקיסטן מאז המתקפה על נבחרת הקריקט מסרי לנקה בלאהור לפני כמעט שנתיים, בה נהרגו שמונה אנשים ונפצעו שבעה שחקנים מסרי לנקה ועוזר המאמן שלהם.

פקיסטן נאלצה לשחק בטורניר הקריקט שלה במקומות נייטרליים, ביניהם אנגליה ואיחוד האמירויות.

.

חייאט אמר שהנבחרת הפלסטינית תשחק בעיר לאהור ב-27 בפברואר ובקראצ'י ב-2 במרץ.

"אחרי הטורניר של שני המשחקים פקיסטן תבקר ברשות הפלסטינית במרץ, שם יתקיים טורניר נוסף של שני משחקים", אמר חייאט. חייאט אמר לעיתונאים ביום א' שאיראן, מלזיה, עומאן, דרום קוריאה ואיחוד האמירויות הסכימו גם הן לשחק בפקיסטן.

"אנו מקווים שמלזיה תבקר בפקיסטן במרץ השנה, יש לנו ביקור מתוכנן של דרום קוריאה באוגוסט-ספטמבר השנה והטורנירים האלה יסייעו לנו להתכונן למוקדמות  מונדיאל 2014", אמר חייאט.

פקיסטן, המדורגת במקום ה-171 בפיפ"א, מעולם לא עמדה בדרישות לסבבים העיקריים של המונדיאל. וושינגטון הגדירה את הרצועה השבטית הצפון-מערבית בגבול של פקיסטן עם אפגניסטן כמטה העולמי של אל קעידה, ובפיגועים ברחבי המדינה נהרגו כ-4,000 איש בשנים האחרונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות