אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אריוודרצ'י: מנכ"ל אליטליה בישראל עוזב צילום: אי פי איי

אריוודרצ'י: מנכ"ל אליטליה בישראל עוזב

פרנצ'סקו סקנדלה סיים את תפקידו בחברת התעופה האיטלקית לאחר יותר מ-30 שנה, מהן שמונה שנים, בשתי קדנציות, כמנהל סניף ישראל

05.01.2011, 13:41 | יסמין גיל

מנכ"ל אליטליה בישראל, פרנצ'סקו סקנדלה, סיים את תפקידו בחברת התעופה האיטלקית לאחר יותר מ-30 שנה, מהן שמונה שנים, בשתי קדנציות, כמנהל סניף ישראל. בהודעה ששלח לסוכני הנסיעות, כתב: "ברצוני ליידע אתכם שלאחר קריירה ארוכה ומרגשת באליטליה, מה-31 בדצמבר 2010 סיימתי את חובותיי בחברה".

"אשאר במשרד למשך כשבועיים, עד שהמנהל החדש ימונה לתפקיד", כתב במכתבו, אולם מהחברה נמסר כי עדיין לא ידוע מי יהיה המנהל החדש. "זו הייתה זכות אמיתית לעבוד עם אנשים מקצועיים בענף הנסיעות בישראל, ואני לוקח עמי זיכרונות טובים מכם", כתב לסוכנים.

סקנדלה כיהן בעבר כמנהל אליטליה בברזיל, ארגנטינה, יוון, אירלנד וניגריה. הוא מנהל את הסניף של החברה בישראל מיולי 2006, וקודם לכן ניהל את הסניף בארץ למשך מספר שנים גם באמצע שנות ה-90. במהלך הקדנציה האחרונה שלו בארץ החלה אליטליה לפעול תחת הבעלים החדשים שלה, קבוצת CAI. עם סיום תפקידו, הוא צפוי לחזור לביתו באיטליה.

על פי נתוני רשות שדות התעופה, אליטליה היא חברת התעופה התשיעית מבחינת כמות הנוסעים שנסעו עמה מנתב"ג ואליו בין ינואר לנובמבר 2010, והחמישית מבחינת החברות הזרות הפועלות בנמל. בתקופה המדוברת נסעו עמה 253 אלף נוסעים בשני הכיוונים, עלייה של יותר מ-22% לעומת ינואר-נובמבר 2009. החברה מפעילה שלוש טיסות יומיות לכיוון בין תל אביב לרומא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות