אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ישראמקו מתראיין ל"יום ליום": "למשפחות ברוכות ילדים מגיע חשמל זול" צילום: אוראל כהן

מנכ"ל ישראמקו מתראיין ל"יום ליום": "למשפחות ברוכות ילדים מגיע חשמל זול"

ב־16 בדצמבר הופיע ב"יום ליום" ראיון חריג בנוף הרגיל של העיתון. כותרת הראיון, שהוגדר כבלעדי וזכה לתפוס את שער הגיליון, היתה "למשפחות ברוכות ילדים מגיע חשמל זול". הציטוט שבכותרת שייך ליוסי לוי, המנכ"ל היוצא של חברת ישראמקו

06.01.2011, 06:54 | סיון איזסקו

ב־16 בדצמבר הופיע ב"יום ליום" ראיון חריג בנוף הרגיל של העיתון. כותרת הראיון, שהוגדר כבלעדי וזכה לתפוס את שער הגיליון, היתה "למשפחות ברוכות ילדים מגיע חשמל זול". הציטוט שבכותרת שייך ליוסי לוי, המנכ"ל היוצא של חברת ישראמקו. לכאורה, מדובר בראיון נוסף שהעניק לוי במסגרת הקמפיין שמנהלות חברות הגז נגד ועדת ששינסקי.

 שער עיתון יום ליום מ-16.12.2010 שער עיתון יום ליום מ-16.12.2010  שער עיתון יום ליום מ-16.12.2010

הקו המערכתי שבחר העיתון "יום ליום" להוביל באותו ראיון עם מנכ"ל ישראמקו היוצא יוסי לוי בחודש דצמבר בא לידי ביטוי כבר בכותרת המשנה של הראיון. "פרויקט תמר אמור לספק לישראל גז לתקופה של 25 שנה. אולם מסקנות הביניים של ועדת ששינסקי, המבקשת למסות את הפרויקט בשיעור מס שערורייתי, כולל נטילת חלק גדול מהתשואה, מעמידות בסכנה את הפרויקט האדיר, מחזקות את ספק הגז המצרי ומעדיפות גז של גויים", נכתב בכותרת המשנה. דברים אלה אינם מיוחסים ללוי, אלא לעיתון עצמו.

השבוע, בוועדת הכלכלה, השמיע כאמור ח"כ נסים זאב דברים דומים. ימים יגידו האם זו תהיה גם עמדת שרי ש"ס ויתר חבריה בכנסת בעת ההצבעות המכריעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות