אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - בתום עשור של שיתוף פעולה: ג'קי בן זקן וחיים רביבו מפרידים כוחות צילום: טל שחר

בלעדי ל"כלכליסט" - בתום עשור של שיתוף פעולה: ג'קי בן זקן וחיים רביבו מפרידים כוחות

השניים מתכוונים לחלק את העסקים הפרטיים בהם הם מחזיקים במשותף, הכוללים את קבוצת מ.ס אשדוד, האקדמיה לכדורגל, מגזין האופנה BELLE, רשת האופנה סקטור ותחנת רדיו ירושלים

10.01.2011, 08:45 | רון גרנות

רעידת אדמה בעולם העסקי: החברים הטובים והשותפים העסקיים ג'קי בן זקן וחיים רביבו החליטו להפריד כוחות בפעילות העסקית הפרטית שלהם, כך נודע ל"כלכליסט". בתום למעלה מעשור, שכלל גם גלות קצרה של רביבו ללוס אנג'לס, נמצאים כעת השניים במשא ומתן שמטרתו חלוקה של העסקים הפרטיים שבהם הם מחזיקים במשותף, הכוללים את קבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד, האקדמיה לכדורגל שבהקמתה הושקעו 12 מיליון שקל, מגזין האופנה BELLE, רשת האופנה סקטור ותחנת רדיו ירושלים.

לעת עתה השניים יישארו שותפים בחברת מנופים פיננסים הציבורית, שם מחזיק רביבו כ־8% ואילו בן־זקן מחזיק כ־13% בחברה, הנסחרת לפי שווי של כמיליארד שקל ומחזיקה בין השאר בקניונים ארנה בהרצליה וסטאר סנטר באשדוד.

בשנה שעברה העסק עוד נראה יותר אופטימים כשבן זקן, ששב מחופשה פרטית בארצות הברית, במהלכה ביקר את רביבו, סיפר כי השניים יחזרו לשתף פעולה מייד עם חזרתו של רביבו. "חיים יחזור להיות חלק מהבעלים, יהיה שותף ובוודאי יתרום מהניסיון והידע שלו לתהליך שבו התחלנו העונה ב־מ.ס. אשדוד", אמר אז בן זקן. מקורבים לשניים סיפרו אתמול כי היחסים ביניהם "תקינים, והם אף נפגשו לאחרונה לפגישה חברית". הדובר של השניים אישר את הדברים ומסר כי הם אכן שוקלים שינויים בחלק מהפעילות הפרטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות