אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורי שני סיכם עם לנדאו: יסיים את תפקידו ב-1 במרץ צילום: כפיר סיוון, ישראל סאן

אורי שני סיכם עם לנדאו: יסיים את תפקידו ב-1 במרץ

מנהל רשות המים היה אמור לסיים את תפקידו בסוף דצמבר; במכתב לעובדיו ברך שני על הזכות שהייתה לו לשרת בתפקיד בתקופת הבצורת הארוכה והרפורמות המקיפות בשוק המים

10.01.2011, 19:34 | רויטל חובל

מנהל רשות המים, פרופ' אורי שני, סיכם עם שר התשתיות עוזי לנדאו כי יישאר בתפקידו עד ה-1 במרץ 2011, כך נודע ל"כלכליסט". שני אמור היה לסיים את תפקידו בסוף דצמבר 2011, בתום קדנציה של 5 שנים, אולם בסיכום עם לנדאו החליט לסיים את תפקידו כבר במרץ.

בדואר אלקטרוני ששיגר שני לעובדי רשות המים כתב: "עובדים וחברים יקרים, אני רוצה להודיע לכל אחד מכם כי אסיים את תפקידי כמנהל הרשות ב-1.3.11. כפי שאתם יודעים, התכוונתי לסיים את תפקידי בסוף דצמבר בתום ארבע שנים בהן ניהלתי את רשות המים, אבל סיום התפקיד נדחה בכמה חודשים עקב הבצורת וההחלטות הקשות הנדרשות למצב חרום זה. ביום א' הבא תתקיים ישיבת ממשלה ובה (אני מקווה) תאושר תוכנית החרום אותה גיבשנו. הייתה לי הזכות לשרת בתפקיד מנהל הרשות הראשון ולעמוד בראשה בתקופה סוערת של בצורת ארוכה וקשה ושל רפורמות מקיפות במשק המים. ללא ספק לא היינו עומדים במשימות קשות אלו ללא ההתגייסות ההשקעה והיכולת של כל אחת ואחד - ועל כך תודה".

ההערכה היא כי שני יפנה לתפקיד במגזר העסקי ולא יחזור לאקדמיה. בעבר שימש כראש החוג למדעי הקרקע ומים באוניברסיטה העברית בירושלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות