אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ידין ענתבי יחליף את קובי לוינסון בתפקיד מנכ"ל דש ני"ע צילום: מיכאל קרמר

ידין ענתבי יחליף את קובי לוינסון בתפקיד מנכ"ל דש ני"ע

ענתבי פרש לפני כשנה מתפקיד הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד אוצר. בנוסף, הודיעה החברה על כוונתה למנות את בעל השליטה אלי ברקת לתפקיד יו"ר פעיל

18.01.2011, 14:50 | רחלי בינדמן

ידין ענתבי ימונה למנכ"ל בית ההשקעות דש ויחליף את קובי לוינסון.

ענתבי, שפרש לפני כשנה  מתפקיד הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד אוצר, יחליף את קובי לוינסון כמנכ"ל דש ני"ע, שתרכז את כל פעילות ניהול נכסי הלקוחות של הקבוצה.

לאחר השלמת מינויו יחל ענתבי בחפיפה מסודרת עם  קובי לוינסון, שכבר הודיע על נכונותו להישאר מספר חודשים כדי להבטיח העברה מסודרת של התפקיד. עם קובי לוינסון מתקיימים דיונים על האפשרות שיישאר בקבוצה ויפתח במסגרתה תחומי פעילות חדשים.

בנוסף, הודיעה החברה על כוונתה למנות את בעל השליטה אלי ברקת לתפקיד יו"ר פעיל. כתוצאה מכך גבי רביד, יו"ר דש-איפקס, תסיים את תפקידה ותעזוב את הקבוצה.

השינויים במבנה הניהול באו על רקע השינוי האירגוני שעליו הודיעה החברה, לפיו תתבצע הפרדה מבנית שבמסגרתה ירוכזו פעילויות ניהול ההשעות של נכסי הלקוחות בדש ני"ע ויופרדו מפעילויות הברוקראז', החיתום, מיזוגים ורכישות והנוסטרו שירוכזו בדש איפקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
להוציא את הכספים מדש אם המינוי ייצא לפועל
יכול להיות שענתבי הוא גאון פיננסי יכול להיות שהוא מקושר היטב אבל אנחנו, רוכבי האופנועים, לא נשכח לו לעולם את העוולות שהוא עשה נגדנו למזלנו, עכשיו הכוח בידנו אני נתתי הוראה למנהל התיק שלי בדש שעם תחילת עבודתו של ענתבי, יסגרו כל החשבונות, יועברו קופות הגמל וקרנות ההשתלמות. אם כמות נכבדה של רוכבים תעשה כמוני, קברניטי דש אולי ישקלו שוב עד כמה ענתבי חשוב להם או עד כמה הכסף שלנו. יידע כל מי שפוגע בכיסו של האזרח שיבוא יום וגם האזרח יכול לפגוע בכיסו!!!
Volosh , מרכז  |  19.01.11
לכל התגובות