אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הממיר הדיגיטלי יורחב ל-18 ערוצים בתוך שנה וחצי צילום: אוראל כהן

הממיר הדיגיטלי יורחב ל-18 ערוצים בתוך שנה וחצי

כרגע נמצאים במערך ה-DTT חמישה ערוצים בלבד: 33,10,2,1 ו-99. הוט בתגובה: "החלטה הזויה"

18.01.2011, 20:10 | שלי פריצקר

יותר ערוצים בחינם. לפי החלטת שרי האוצר והתקשורת, ממיר עידן פלוס (DTT) יורחב ל-18 ערוצים תוך שנה וחצי, כולל ערוץ 1 ב-HD. בשלב הראשון ייכנסו הערוצים חינוכית 23, ערוץ המוסיקה 24 והערוץ הרוסי 9, וכן ערוצי רדיו.

החלטת השרים תעבור להכרעת הממשלה. יש לציין כי הערוצים 9 ו-24 הינם ערוצים מסחריים המשדרים פרסומות.

עידן פלוס הינו מערך שידורים דיגיטליים נגישים, המאפשר לציבור לצפות באופן חופשי בערוצים המרכזיים הפתוחים, תמורת תשלום חד פעמי.

כרגע נמצאים בממיר הדיגיטלי חמישה ערוצים: 33,10,2,1 ו-99. מטרת המערך שהוקם על ידי הרשות השנייה היא להוות אלטרנטיבה לצרכנים שלא רוצים או יכולים להתחבר לכבלים וללוויין.

שר התקשורת משה כחלון: "לאחר תיקון חקיקה יהיה בתוך כשנה וחצי מערך שידורים איכותי שיגביר את התחרות בשוק השידורים".

מחברת HOT נמסר: ההחלטה האמורה נעשתה במחשכים, בלא שפורסם הרכב הוועדה, מבלי שזומנו הגורמים הרלוונטיים להשמיע את דעתם וללא כל ביסוס כלכלי. אנו תמהים על החשאיות ועל חוסר המקצועיות שבהם התבצע התהליך, שהוביל לתוצאה שהיא לא פחות מהזויה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
מילה זו לא מילה הסכם זה לא הסכם!!!
יבורך כחלון !!!! כל הכבוד חברות הכבלים מציגות את עצמן באור שונה ממה שקורה במציאות בפועל הם בין החברות שהכי הרבה נתבעות בבתי משפט הם עושים ככל העולה על רוחם חותמים איתךהסכם על מחיר אחד ובפועל מחיבים אותך במחיר אחר למה ככה וכשמנסים לברר מולם את פשר העיניין אתה נופל על אזניים ערלות ומעבירים אותך שבע מדורי גיהנום
שי  |  20.01.11
30.
היום יש ממירים HD שעולים 129 ש"ח. תבדקו בזאפ. מחיר של חצי חודש ביס.
אני רכשתי אחד בתלפיות. קליטה מעולה. רואים טוב. הכל דיגיטלי אז יש גם מידע על התוכניות שרואים ותקצירים. ואפילו ניתן להקליט דרך חיבור הממיר לUSB. מי צריך יותר מזה? זה כמו הוט מג'יק / יס מקס - במחיר מצחיק. הדבר היחיד שצריך עכשיו לעשות הוא להעביר את כל הערוצים המסחריים לשירות. 23, 9, 24, אל גזירה - ועוד כל ערוצי החינם. מגיע לנו חברה. לא סתם אנחנו משלמים אגרה. אגב, הממיר קולט גם את כל תחנות הרדיו. להיט. באמת.
אריאל דן , ירושלים  |  19.01.11
לכל התגובות