אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכירי פלוריסטם גזרו קופון מהראלי של מניית החברה

בכירי פלוריסטם גזרו קופון מהראלי של מניית החברה

המנכ"ל זמי אברמן וסמנכ"ל הכספים יקי ינאי מימשו מתחילת השנה מניות ב־219 אלף דולר

23.01.2011, 07:57 | שניר הנדלר

ציפיות לחדשות חיוביות מצדה של חברת הביוטכנולוגיה פלוריסטם, הביאו לראלי של 94% במניית פלוריסטם מתחילת השנה. לצד המשקיעים במניה, נהנו מהראלי גם מנכ"ל פלוריסטם זמי אברמן וסמנכ"ל הכספים יקי ינאי שמימשו חלק מאחזקותיהם בחברה, במסגרת תוכנית למכירה עיוורת של מניות.

התוכנית, שמבוצעת על ידי הברוקר של החברה לפי הגדרות מראש, מיועדת לאפשר למנהלים למכור מניות מבלי להיחשד במסחר על פי מידע פנים.

ב־18 בינואר מכר אברמן 25 אלף מניות פלוריסטם במחיר 3.2 דולרים למניה, ואילו ינאי מכר באותו היום ובאותו המחיר 15 אלף מניות של החברה.

שבוע קודם לכן מכר אברמן חבילה נוספת של 25 אלף מניות במחיר 2.6 דולרים למניה, ואילו ינאי מכר באותו המחיר עשרת אלפים מניות. התמורה הכוללת מהמימושים מסתכמת ב־145 אלף דולר לאברמן וב־74 אלף דולר לינאי.

הראלי במניית פלוריסטם הכניס גם 8.4 מיליון משטרי החוב והאופציות בני־המימוש שמחזיקים משקיעים, דירקטורים ומנהלים בפלוריסטם עמוק לתוך הכסף. לפלוריסטם 26.3 מיליון מניות סחירות, כך שאם יחליטו המחזיקים באופציות ובשטרי החוב של פלוריסטם לממשם למניות, ידוללו בעלי המניות הקיימים ב־25%.

ב־18 בינואר דיווחה פלוריסטם כי קיבלה את אישור הרשויות בארצות הברית ובאירופה לדלג על השלב השני בניסוי הקליני ולקפוץ לניסוי השלישי והקובע בתרופה שפיתחה לטרשת עורקים. הדיווח עצר את הראלי במניה ומאז היא צנחה בכ־20%, כשברקע גם הפרסום הבלעדי ב"כלכליסט" מיום חמישי, שלפיו החברה מתכננת לגייס 50 מיליון דולר בהנפקת מניות בנאסד"ק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות