אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שון פארקר על "הרשת החברתית": "אין דוגמניות בעמק הסיליקון" צילום: בלומברג

שון פארקר על "הרשת החברתית": "אין דוגמניות בעמק הסיליקון"

נשיא פייסבוק לשעבר מחה בכנס DLD במינכן על דמותו בסרט "הרשת החברתית", כפי שגילם אותה ג'סטין טימברלייק: "הבחור בסרט פשוט דוחה מוסרית"

24.01.2011, 11:25 | עומר כביר
נשיא הרשת החברתית נגד "הרשת החברתית": נשיא פייסבוק לשעבר, שון פארקר, תוקף את האופן שבו הוצגה דמותו בסרטם של הבמאי דייוויד פינצ'ר והתסריטאי אהרון סורקין, המתאר את ההקמה והימים הראשונים של הרשת החברתית הגדולה בעולם. "מדובר בבדיה מוחלטת", אמר פארקר אמש (א') בכנס הטכנולוגיה DLD הנערך במינכן.

פארקר הוצג בסרט כפלייבוי נהנתן, מניפולטיבי, חסר אחריות ונטול עכבות. "הלוואי שהחיים שלי היו כל-כך מגניבים", אמר בכנס פארקר. "אבל אני גיק מעמק הסיליקון, ואין שם דוגמניות של ויקטוריה סיקרט". את דמותו גילם בסרט ג'סטין טימברלייק, בתפקיד שזיכה את הזמר והשחקן בשבחים רבים. 

טימברלייק (עם משקפיים) בסרט "הרשת החברתית" טימברלייק (עם משקפיים) בסרט "הרשת החברתית" טימברלייק (עם משקפיים) בסרט "הרשת החברתית"

בכנס ציין פארקר, שהתפרסם לראשונה כאחד ממייסדי נאפסטר, מה היתה הסצינה שתיסכלה אותו ביותר: היה זה החלק בסרט שבו טימברלייק "כותב צ'ק לאדוארדו (סאברין, אחד ממייסדי פייסבוק שמאוחר יותר תבע אותה; ע"כ), שאיתו אני עדיין בקשר, ואז משליך לו אותו בפרצוף וזורק אותו מהבניין. הבחור המוצג בסרט פשוט דוחה מוסרית".

"הרשת החברתית" היה הזוכה הגדול של טקס פרסי גלובוס הזהב, שנערך בשבוע שעבר, וגרף את פרסי סרט הדרמה הטוב ביותר, הבמאי הטוב ביותר והתסריט הטוב ביותר. הוא נחשב כעת כמועמד מוביל לזכייה בפרס האוסקר לסרט הטוב ביותר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות