אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביל אקמן יצטרף לדירקטוריון ג'יי סי פני צילום: בלומברג

ביל אקמן יצטרף לדירקטוריון ג'יי סי פני

אקמן, מנהל קרן הגידור פרשינג סקוור וסטיב רות, יו"ר חברת הנדל"ן וורנדו יתמנו לדירקטורים לאחר שרכשו רבע ממניות רשת חנויות הכלבו

24.01.2011, 19:23 | סוכנויות הידיעות
רשת חנויות הכלבו ג'יי סי פני מינתה את ביל אקמן, מנהל קרן הגידור ואת סטיב רות, יו"ר חברת הנדל"ן וורנדו (Vornado), לדירקטוריון החברה, והודיעה על צעדים להקטנת ההוצאות של החברה.

קרן הגידור של אקמן, פרשינג סקוור (Pershing Square) וחברת הנדל"ן וורנדו רכשו את השליטה בכרבע ממניות ג'יי סי פני לפני כשלושה חודשים, והודיע על כוונתם לעבוד יחד ולדון באסטרטגיה הפיננסית של החברה עם ההנהלה.

הם צפויים גם להודיע על צירוף דירקטור נוסף לדירקטוריון החברה, ובכך להגדיל את מספר הדירקטורים מ-11 ל-14.

ג'יי סי פני, אשר מפעילה יותר מ-1,000 חנויות כל בו, מסרה כי שני הדירקטורים החדשים "הם בעלי ניסיון בתחומים הרלוונטיים לעסקיה של ג'יי סי פני".

מייק אולמן, מנכ"ל ג'יי סי פני, אמר לסוכנויות הידיעות כי שתי המשקיעים השתתפו ביום מצגות במטה החברה בטקסס שאחריו התקיימו "שיחות שיתוף פעולה שהסתיימו בכך שהדירקטוריון שלנו הזמין אותם להצטרף".

"אני חושב שהם שניים מהאנשים האינטליגנטיים והמוכשרים ביותר בתחומם וכמו כן בעסקים בכלל, לכן, למה שלא נרצה את האנשים האלה בחדר הישיבות של הדירקטוריון?", אמר אולמן.

מאז שחשפו וורנדו ופרשינג את אחזקותיהם בחברה, הודיעה ג'יי סי פני על מספר יוזמות לשיפור הצמיחה, כולל תוכנית לפתוח ליין נפרד של חנויות המיועדות לצרכנים זכרים "גבוהים וגדולים", ולשתי חנויות מקוונות שמיועדות לקהל צרכנים צעיר.

ג'יי סי פני הודיעה כי היא מצפה לצמצום של 25 עד 30 מיליון דולר בעלויות עד 2012 בעקבות צעד שכלל סגירת 6 חנויות ו-19 חנויות אאוטלט עם ביצועים נמוכים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות