אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסכם המופלא של רונלדיניו בפלמנגו צילום: אי פי אי

ההסכם המופלא של רונלדיניו בפלמנגו

הכוכב הברזילאי יקבל בברזיל סכומים שאף קבוצה אירופית לא יכולה להרשות לעצמה. במקרה הטוב ביותר ירוויח יותר מרוב הכדורגלנים בעולם – 11.25 מיליון יורו בשנה

25.01.2011, 12:11 | סוכנויות הידיעות

הליגה הברזילאית, בעזרת כספים רבים של ספונסרשיפ והקלות במס, מצליחה להחזיר למדינת הענק חלק מהכוכבים הגדולים ביותר שלה מאירופה. בין השאר חזרו לקבוצות ברזילאיות כוכבים כמו רונאלדו, רוברטו קרלוס, ואגנר לאב, דניאל קארבליו ועוד. לאחרונה חזר רונלדיניו ממסעותיו באירופה לפלמאנגו בעסקה ששווה, על פי הערכות, מיליונים.

לפי הפרסומים נראה שפשוט בלתי אפשרי לחלק מהמועדונים לעמוד בתנאים שהוצעו לרונלדיניו בברזיל. החוזה מושתת על משכורת נטו גבוהה ואחוזים נדיבים במיוחד מהסכמי חסות עתידיים שהקבוצה תחתום.

השבוע נחשף בבלוג עסקי הספורט הפורטוגלי futebol finance כי רונלדיניו ירוויח משכורת בסיס של 5 מיליון יורו בשנה. 80% מהשכר יגיע מסוכנות השחקנים טראפיק (Traffic) ו-20% הנותרים ימומנו על ידי פלאמנגו.

לפלאמנגו הסכמי חסות בשווי 12.5 מיליון יורו בשנה כיום, ולפי הערכות הסכומים עשויים להגיע עד ל-25 מיליון יורו בשנה בעקבות הגעתו של רונלדיניו. לפי החוזה, כל סכום מעל 12.5 מיליון יורו שפלמנגו תקבל מחוזי חסות יעבור בעיקרו לשחקן ולסוכנות השחקנים טראפיק. רונלדיניו יקבל 50% מכל סכום מעל 12.5 מיליון יורו ועד 25 מיליון יורו. טראפיק תקבל 40% ופלאמנגו 40%.

מבחינת רונלדיניו – הסכום הגבוה ביותר שהוא יכול לקבל עומד על 11.25 מיליון יורו בשנה (50% מ-12.5 מיליון יורו על פרסום ומשכורת של 5 מיליון יורו). במקרה הגרוע ביותר יקבל רק 5 מיליון יורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות