אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תה ועוגיות: סטף ורטהיימר מכר את לחמי לחברת ויסוצקי צילום: ג'רמי פלדמן

תה ועוגיות: סטף ורטהיימר מכר את לחמי לחברת ויסוצקי

היקף הפעילות הנרכשת של יצרנית העוגות והעוגיות עומד על כ-50 מיליון שקל בשנה. סכום הרכישה לא נמסר

25.01.2011, 14:47 | גיל קליאן

קבוצת ויסוצקי שבבעלות שלום זידלר הודיעה היום (ג') כי היא רוכשת את מלוא הבעלות על חברת לחמי, שהיתה עד כה בבעלות סטף ורטהיימר ומשפחת זוהר. החברה עוסקת בייצור עוגות ועוגיות. סכום הרכישה לא נמסר, אך היקף הפעילות הנרכשת עומד על כ-50 מיליון שקל בשנה.

רוני ויינשטיין, מנכ"ל ויסוצקי, ציין בהודעת החברה כי "האסטרטגיה של קבוצת ויסוצקי היא להמשיך ולחזק את הקבוצה באמצעות רכישת מותגים המתאימים לערכיה. קונדיטוריית לחמי היא מותג שכזה, ומתוך כך אני מאמין שרכישתו הינה סינרגטית לפעילות ויסוצקי ותניב תוצאות עסקיות גבוהות לפעילות החברה".

לפני כשנתיים רכשה קבוצת ויסוצקי את השליטה בבית הבד זיתא, המייצר מגוון מוצרי שמן זית. במקביל מפיצה החברה את מוצרי קיקומן, טחינה בארכה, מלח הארץ ועוד.

לחמי מייצאת ומשווקת את תוצרתה, תחת המותג Elsa's Story, בארצות הברית, באנגליה, באוסטרליה, בקנדה, בגרמניה, ברוסיה ובמדינות נוספות באירופה. בין לקוחותיה בשווקים הבינלאומיים נמנות הרשתות המובילות בעולם כמו: Whole Foods, Target, Sam's Club, Costco, Tesco ועוד.

"ויסוצקי תמשיך את פעילות לחמי בגליל. בכוונתנו לעבוד עם מנכ"ל לחמי, מיכאל אהרונסון, והצוות הניהולי שהוביל את החברה בשנים האחרונות, כדי להרחיב את פעילות לחמי בשוק המקומי והבינלאומי. בכוונתנו להשקיע בקווי הייצור במפעל לחמי, ובפיתוח המותג בהיבט השיווקי", אמר ויינשטיין.

לחמי פעילה בשוק מאז 1986 והחברה מעסיקה כ-70 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות