אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאוסיטי נכנסת לשוק הבנייה הציבורית במזרח אירופה צילום: shutterstock

נאוסיטי נכנסת לשוק הבנייה הציבורית במזרח אירופה

מדווחת כי חברה בת בבעלותה זכתה במכרז להרחבת בי"ח בצ'כיה בהיקף כספי של כ-78.5 מיליון שקל

27.01.2011, 14:19 | שי פאוזנר

חברת הנדל"ן נאוסיטי מדווחת היום (ה'), כי חברה בת בבעלותה המלאה זכתה במכרז להרחבת בית חולים בצ'כיה בהיקף כספי של כ-78.5 מיליון שקל (כ-386 מיליון קרונות צ'כיות). במסגרת הפרויקט, תקים נאוסיטי מחלקה לרפואה פנימית בבית החולים בעיר מלדה בלסלב (Malda Beleslav).

ארז גולן, מנכ"ל נאוסיטי, מסר: "הפרויקט הנוכחי בצ'כיה מהווה מבחינתנו את יריית הפתיחה בפעילות המכרזים הציבוריים, ובכוונתנו לבחון השתתפות במכרזים נוספים מסוג זה". הוא ציין, כי קבלת המימון לפרויקט אורדונה בפולין והזכיה במכרז בצ'כיה מסמלים את יציאתה של נאוסיטי לדרך חדשה, במסגרתה החברה שבה ובוחנת כניסה לפרויקטים יזמיים חדשים במדינות היעד, תוך התמקדות בפולין וברפובליקה הצ'כית.

ההודעה בעניין בית החולים מתפרסמת כשבוע לאחר דיווח של נאוסיטי, כי חברה פולנית בבעלותה המלאה חתמה על הסכם מימון עם בנק בפולין לשם הקמת פרויקט אורדונה בוורשה שבפולין, הכולל 365 יח"ד ו- 1,117 מ"ר למסחר. החברה מתעתדת להתחיל את הקמת הפרויקט במהלך המחצית הראשונה של 2011.

נאוסיטי השלימה לפני כחודש הנפקת זכויות של מניות ואופציות, באמצעותה החברה צפויה לגייס סכום כולל של עד -40 מיליון שקל. בשלב הראשון גייסה החברה כ-18 מיליון שקל, מתוכם הוזרמו כ-12 מיליון שקל ע"י בעלי השליטה בחברה ובשלב השני היא עשויה לגייס עד 22 מיליון שקל באמצעות מימוש אופציות. במקביל, דיווחה החברה על מינויו של מר ארז גולן לתפקיד מנכ"ל החברה, ועל ארגון מחדש בשורות החברה, במסגרתו נקבע, בין השאר, כי כל אחד מארבעת בעלי השליטה בחברה יכהן כדירקטור פעיל המעורב בניהול עסקי החברה במדינות שהוגדרו עבורו.

החברה נמצאת בשליטת קבוצת משקיעים, הכוללת את אהוד בן ש"ך, יואב מורן, אדי ארדיטי ושבתאי בר-נוי. החברה פועלת הן באופן ישיר והן באמצעות קרן נדל"ן, שהוקמה בשיתוף עם קבוצת בנק הפועלים, בה שותפה נאוסיטי בשיעור של כ-19.2% ומעורבת כיום בפרויקטים במספר מדינות במזרח אירופה, ומתמקדת בעיקר בשוק בפולין וברפובליקה הצ'כית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות