אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הצופן שאף אחד לא פיענח צילום מסך: Vimeo

Play: הצופן שאף אחד לא פיענח

סרט אנימציה יפה במיוחד על צופן תומס ביל, וגם: שובו של הבחור מ"אולד ספייס", עובדות על "הרשת החברתית" לקראת האוסקר, כובע שיהפוך אתכם לצב נינג'ה ואנשי IBM ששינו את ההיסטוריה

27.01.2011, 21:37 | שי רינגל

 

מי ימצא את האוצר?

סרט האנימציה הכי יפה שתראו היום: במשך שנים חובבי מתמטיקה ושודדי אוצרות מנסים לפענח את צופן תומס ביל המפורסם - האיש שלפחות לטענתו השאיר אחריו אוצר קבור, ותקע את כל מי שמחפש אותו עם צופן בלתי ניתן לפיענוח. הסרט עשוי בעצמו באופן חידתי: גזרי נייר וטקסטורות מעורבבים עם ציורי יד, משחקי אור וצל, ותנועה ריאליסטית של בני האדם לעומת חפצים אחרים, שנעים בחדות. כזה דבר עוד לא ראיתם.

כל האמת על מארק צוקרברג

ביום שני פורסמה רשימת המועמדים לטקס האוסקר שיתקיים בעוד חודש. "הרשת החברתית", לפי ההערכות, צפוי לקחת את כל הקופה, אם כי הוא מפגר אחרי "נאום המלך" במספר המועמדויות. בבאזפיד אספו כמה עובדות מעניינות על הסרט שעומד להפוך לצייטגייסט, מייצג של רוח התקופה, או שזה לפחות מה שהוליווד כל כך רוצה.

(99 טייקים לסצינת פתיחה אחת)

בונוס: מה היה קורה אילו הפוסטרים של המועמדים לאוסקר היו מסגירים מה באמת יש בסרט?

הרשת החברתית הרשת החברתית הרשת החברתית

אוי לא, הבחור של אולד ספייס חוזר!

 

מהר, הסיטו את עיניכם מהעיניים החומות שלו!

כך תהיו צב נינג'ה

והיום במסגרת "דברים שלא ידעתם שאתם יכולים להכין בעצמכם": למה שלא תקנו את החומרים הדרושים, ותכינו לכם במהלך סוף השבוע כובע שיהפוך אתכם לרפאל האגדי מצבי הנינג'ה? זהירות - כובע חמוד מדי.

(קוואבאנגה!)

מה קורה, קומפדרס?, צילום מסך מה קורה, קומפדרס? | צילום מסך מה קורה, קומפדרס?, צילום מסך

המלצת צפייה לסוף השבוע

כפי שכבר דיווחנו, IBM לא מפסיקים לחגוג מאה שנה לקיומם, ואנחנו מרוויחים בגדול. הדוקומנטריסט זוכה האוסקר ארול מוריס (הקו הכחול הדק, ערפל המלחמה) מגייס את המלחין פיליפ גלאס לסרט בן חצי שעה בשם "הם היו שם" - על אנשי IBM ששינו את ההיסטוריה, גם אם אנחנו לא תמיד יודעים על זה. בנוסף תוכלו לצפות ב"מאה על מאה" - מאה אנשים, כל אחד מציג אבן דרך בתולדות החברה. שיהיה סופ"ש נעים ורווי נוסטלגיה גיקית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות