אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מובארק לממשלתו: לדבר עם האופוזיציה" צילום: בלומברג

"מובארק לממשלתו: לדבר עם האופוזיציה"

ביום השביעי למהומות במצרים, ניכרת רגיעה יחסית. בשעה שמאות הגיעו לכיכר "א-תחריר" בקהיר, דיווחה רשת "אל-ערביה" כי הנשיא חוסני מובארק הורה לממשלתו החדשה לפתוח בשיחות עם האופוזיציה. מארגני ההפגנות במצרים קראו לאזרחים להשתתף מחר ב"צעדת המיליון"

31.01.2011, 11:14 | ynet וסוכנויות הידיעות

על רקע רגיעה יחסית שניכרת ביום השביעי למהומות במצרים, הורה הנשיא חוסני מובארק לממשלתו לפתוח בדיאלוג עם אנשי האופוזיציה. כך מדווחת הבוקר (ב') רשת אל-ערביה. מאות מפגינים מתכנסים בכיכר "א-תחריר" שבקהיר.

תנועות המחאה במדינה קראו לאזרחים להשתתף מחר ב"צעדת המיליון", לציון שבוע להתקוממות הקשה במדינה זה 30 שנה. במקביל קראו מנהיגי האופוזיציה לקיים שביתה כללית מהיום.

 

אחרי שבימים האחרונים פינתה המשטרה את הרחובות לצבא המצרי, שבו השוטרים לרחובות. השוטרים היו אלה שהתעמתו בימים הראשונים עם האזרחים, ונסוגו בערב יום שישי. רשת "אל-ג'זירה" דיווחה כי רבים מהם התפרסו באזורים שונים בקהיר.

רשת אל-ג'זירה הפצירה בבלוגרים ובגולשים שיסייעו לה לקבל תמונת מצב על המהומות במדינה. בהודעה שפרסמה הרשת, קראה לשלוח אליה פוסטים, עדויות ראייה וסרטונים כדי להרחיב את הכיסוי של המהומות נגד מובארק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות